Προς το περιεχόμενο

Φτηνό E-Drum σετ για ηχογράφηση στο PC


Προτεινόμενες αναρτήσεις

pfffff

πραγματικά δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω και είναι ο μόνος λόγος για τον οποίο δεν έχω κάνει ακόμη τη κίνηση μιας που το σκέφτομαι τόοοοσο καιρο. Και μένω και Καβάλα και δεν ξέρω ποιος θα μπορούσε να βοηθήσει πρακτικά...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απορία που έχω καιρό... ποιο είναι το πιο φτηνό edrum που να κάνεις την δουλειά σου και να είσαι κομπλέ με καλό hi-hat δυναμικές κτλ... συγνώμη αν είμαι off topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

pfffff

πραγματικά δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω και είναι ο μόνος λόγος για τον οποίο δεν έχω κάνει ακόμη τη κίνηση μιας που το σκέφτομαι τόοοοσο καιρο. Και μένω και Καβάλα και δεν ξέρω ποιος θα μπορούσε να βοηθήσει πρακτικά...

Δεν ξέρω, ψάξε - βρες ένα κατάστημα στην περιοχή σου που να γνωρίζει τι πουλάει, έτσι ώστε να μπορεί και να σε υποστηρίξει στην πράξη.

 

Απορία που έχω καιρό... ποιο είναι το πιο φτηνό edrum που να κάνεις την δουλειά σου και να είσαι κομπλέ με καλό hi-hat δυναμικές κτλ... συγνώμη αν είμαι off topic

Το καλό είναι σχετικό, ανάλογα με τις απαιτήσεις του κάθε χρήστη. Δεν είναι μόνο οι καλές hi-hat δυναμικές, υπάρχουν και άλλα πράγματα.

Νομίζω πως σε αρκετά πράγματα ότι πληρώνεις παίρνεις, γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε όλα ότι πληρώνεις παίρνεις και αν θέλεις κάτι που να δουλεύουν όλα με δυναμικές και 3ζώνες κτλπ πρέπει να πας σε καμια καλή σειρά της ρόλαντ με κόστος πάνω απο 1000 ευρώ.

 

Επίσης στη Καβάλα δεν μπορείς να βρεις καλώδιο καμπίνας (όταν το ζητάς σε κοιτάνε σαν εξωγήινο) θα ξέρουν να συγχρονίσουν ηλεκτονικά ντράμς με πρόγραμμα?

χαχααχαχα! το άλλο με το τοτο? ;D ;D ;D ;D ;D ;D

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου