Προς το περιεχόμενο

Edirol PCR-M30


JM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχει σταμπα Μ-AUDIO... Τελος παντων' date=' να σε καλα.[/quote']

 

Είναι τα καλύμματα που βγάζει η ίδια η M-Audio, έχουν ένα σηματάκι της εταιρίας στο πλάι. Λογικά κάλυμμα με μεγάλη στάμπα δεν θα υπάρχει αφού δεν το βγάζει η εταιρία.

 

Καλή φάση και αυτό με το χειροποίητο, αν και είναι λίγο μπελάς. Καλύτερο όμως από το να πάρεις κάτι που δεν σου αρέσει. Καλή χειροτεχνία! :D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 7 μήνες αργότερα...

Για να μην ανοιξω καινουργιο ασκοπο theard θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με midi 32key και συγκεκριμενα κοιταξα το edirol pcr m-30

αλλα οπως διαβασα βγαζει προβληματα!!!!

Εγω το θελω καθαρα για το πιτς μπεντ του!

Σκεφτομαι να το συνδεσω με το Yamaha Α-1000 που εχω και οπως θα γνωριζεται εχει ενα ψιλομαπα ρολ! :cry:

Το στυλ που θελω να πετυχω ειναι αυτο του βιολιου ή του κλαρινου!!(αρε Κοττη και Αμζα τη μας κανατε) :D

Μια λυση ειναι να ασχολιθω με τα ριαλ οργανα αλλα αφου ξερω να βαραω πληκτρα γιατι να τιρρανιεμαι??

διαθετω μεχρι 200ε-250ε το πολυ!

Δεκτη καθε προταση και συμορφωση ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει σχεδόν καινούργιο το Axiom 49 (ξέρουν τα μέλοι του φόρουμ ότι πρόσφατα έψαχνα να πάρω κλαβιέ τελικά όμως δεν το χρησιμοποιώ και άδικα είχα δώσει κοντά 300€.

Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου αν ακόμα ψάχνεσε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως να το προτημησω αλλα δεν το εχω ακουσει το συγεκριμενο και εκτος αυτου ειναι 49ρι(μεγαλουτσικο)!οχι οτι ακουσα καποιο αλλο!απλα ηθελα να μου πειτε γνωμες και αν υπαρχει εδω πανω κανενα μαγαζι να παω να δοκιμασω καποιο απο τα αρμονιακια!!

το στυλ που θελω να πετυχω ειναι οπως ειπα βιολιου ή κατι τετοιου τελος παντων!δεν με ενδιαφερει η ηλεκτρονικη μουσικη μονο η λαϊκη και κυριος η ανατολιτικη με μπολικα ταξιμια και κλαμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη,κλαβιέ ψάχνεις (σκέτο keyboard) Συνθ (να έχει ήχους) ή arranger (να έχει και ακομπανιαμέντα,τους λεγόμενους ρυθμούς) ?

Μπορούν να σου πουν τα μέλη του φόρουν για το Axiom49 ,εγώ απλά θα πω ότι ειναι στισ κορυφές σε τέτοιου είδους επιλογή -κλαβιέ- .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

arrenger εχω το a-1000 εκει πανω λεω να εφαρμωσω το κλαβιεδακι!!!

Αλλα αυτο που θελω το αναφερα και παραπανω!!θελω να παιξω εναν αμανε να κανω ενα ταξιμι και να βγαλω στο αρμονιο ακριβος αυτο που εχω στο μυαλο μου!εχω φαει 3 μηνες εξασκηση μονο στα τραβηγματα(πιτσ)

και στο πεξιμο του ρολλ(modular χιροκινιτο)και παλι δεν βγαζο αυτο που ζητω!οχι οτι σκεφτομαι τον χρονο που ξοδεψα, μακαρι να μην κοιμαμαι και να παιζω,ομως δεν γινετε αυτο παντα!!!

Για συνθ θελω να παρω ενα καλο το οποιο μας παραπεμπει σε υψηλο buget!σε δυο χρονακια πιστευω ναχτυπησω ενα!

Το κακο ειναι οτι δεν ακουω αποψεις απο τους πληκτραδες και ανησυχω!που χαθηκατε ωωωρεεε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου