Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα. Η θήκη μου βρωμάει τσιγαρίλα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλὴν καὶ ὑμεῖς οἱ καθ᾿ ἕνα, ἕκαστος τὴν ἑαυτοῦ γυναῖκα οὕτως ἀγαπάτω ὡς ἑαυτόν, ἡ δὲ γυνὴ ἵνα φοβῆται τὸν ἄνδρα...

 

και εκει πεταει το soldano απο το παραθυρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ε κατι τετοια λες και εχεις καρμα 4... Ακους εκει...

Το ξερουν οι μοντς οτι ακους nile να σε πανε στο -.... ( Η πικρια του μηδενοκαρματου  :'( :'( :'( :'( )

 

Μην σε νοιάζει, έχω κάτι φωτογραφίες του ndnikola από πάρτυ στις αποκριές του '98, δεν θες να τις δείς, τον έχω στο χέρι  ;D ;D

 

Η τέλεια γυναίκα, είστε στο αυτοκίνητο, κάτω από τον έναστρο ουρανό μια δροσερή νύχτα του Απρίλη, την ρομαντική ατμόσφαιρα την έχουν αναλάβει οι Heaven Shall Burn και τότε εκείνη σου λέει χαμογελαστή "Αγάπη μου, θέλω ενισχυτή".  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην σε νοιάζει, έχω κάτι φωτογραφίες του ndnikola από πάρτυ στις αποκριές του '98, δεν θες να τις δείς, τον έχω στο χέρι  ;D ;D

 

Η τέλεια γυναίκα, είστε στο αυτοκίνητο, κάτω από τον έναστρο ουρανό μια δροσερή νύχτα του Απρίλη, την ρομαντική ατμόσφαιρα την έχουν αναλάβει οι Heaven Shall Burn και τότε εκείνη σου λέει χαμογελαστή "Αγάπη μου, θέλω ενισχυτή".  ;D

 

Πρωταπριλια θα ειναι και θα σε δουλευει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περίπτωσή μου της κίνησε το ενδιαφέρον το The Mystical Meeting picture LP των Rotting Christ που κράταγα... :D Ενισχυτή μπορεί να μην πήρα, αλλά έχει κατανόηση.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περίπτωσή μου της κίνησε το ενδιαφέρον το The Mystical Meeting picture LP των Rotting Christ που κράταγα... :D Ενισχυτή μπορεί να μην πήρα, αλλά έχει κατανόηση.

εχω κ γω το non serviam κ satanas tedeum σε picture lp απο unisound αλλα καμμια γυναικα δεν εκτιμησε την αξια τους.... ;D ;D ;D

μαζευον σκονη στην ντουλαπα.... ;D ;D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σόρυ για το off topic ναούμ  ;D

 

Έτσι και αφήσεις δερμάτινη θήκη στο μπαλκόνι, με τον ήλιο της Ελλάδας, για 2 εβδομάδες μάλλον δεν θα βρεις θήκη... Το τσαντάκι του Σπορτ Μπίλι θα βρεις στην μικρή του εκδοχή  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παρακαλώ να διαχωριστεί το θέμα καθότι θα συνεισφέρω και γω τα μέγιστα στην συζήτηση.

 

Άρη χωρίς παρεξήγηση ,η κοπελιά θα αποτελεί εξαίρεση φαντάζομαι....εγώ όσες μεταλούδες γνώρισα με μια δεύτερη ματιά συνειδητοποίησα ότι ήταν δεν ήταν γυναίκες  ;D ;D

 

ΑΝ όμως ήταν φορούσαν 3 κορσέδες αγορασμένους από τηλεμάρκετινγκ αφου είχαν δίπλες τύπου michelin  ;D,  μπότες και μπλουζάκι αγορασμένο από την Ηφαίστου με ιδρωμένη μασχάλη  ;D ;D

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παρακαλώ να διαχωριστεί το θέμα καθότι θα συνεισφέρω και γω τα μέγιστα στην συζήτηση.

 

Άρη χωρίς παρεξήγηση ,η κοπελιά θα αποτελεί εξαίρεση φαντάζομαι....εγώ όσες μεταλούδες γνώρισα με μια δεύτερη ματιά συνειδητοποίησα ότι ήταν δεν ήταν γυναίκες  ;D ;D

 

ΑΝ όμως ήταν φορούσαν 3 κορσέδες αγορασμένους από τηλεμάρκετινγκ αφου είχαν δίπλες τύπου michelin  ;D,  μπότες και μπλουζάκι αγορασμένο από την Ηφαίστου με ιδρωμένη μασχάλη  ;D ;D

 

Δεν είναι μετάλλου το κορίτσι μου ... Εγω έκανα καφρίλα με το που την γνώρισα . Δεν σημαίνει ότι έγινε και αποδεχτη η καφριλα. Απλα στο πρώτο ραντεβου όλες τα παραβλέπουν όλα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παρακαλώ να διαχωριστεί το θέμα καθότι θα συνεισφέρω και γω τα μέγιστα στην συζήτηση.

 

Άρη χωρίς παρεξήγηση ,η κοπελιά θα αποτελεί εξαίρεση φαντάζομαι....εγώ όσες μεταλούδες γνώρισα με μια δεύτερη ματιά συνειδητοποίησα ότι ήταν δεν ήταν γυναίκες  ;D ;D

 

ΑΝ όμως ήταν φορούσαν 3 κορσέδες αγορασμένους από τηλεμάρκετινγκ αφου είχαν δίπλες τύπου michelin  ;D,  μπότες και μπλουζάκι αγορασμένο από την Ηφαίστου με ιδρωμένη μασχάλη  ;D ;D

 

Ναι αλλά είχαν πλούσιο εσωτερικό κόσμο.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου