Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα. Η θήκη μου βρωμάει τσιγαρίλα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα η μυρωδιά της κόλλας και του νίτρου μου αρέσει πολύ  ;)

 

Αντιθέτως, η τσιγαρίλα είναι αισχρή (αν και καπνιστής).

 

Top λύση ο "βιολογικός" καθαρισμός με ατμό σε πλυντήριο αυτοκινήτων.

 

40 μόνοι μας-37 όλοι σας  

 

Καλά, και μένα μου αρέσει να μυρίζει λίγο νίτρο, αλλά στη συγκεκριμένη η μυρωδιά ήταν πολύ έντονη και ήταν ενοχλητική.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εμένα η μυρωδιά της κόλλας και του νίτρου μου αρέσει πολύ  ;)

 

Αντιθέτως, η τσιγαρίλα είναι αισχρή (αν και καπνιστής).

 

Top λύση ο "βιολογικός" καθαρισμός με ατμό σε πλυντήριο αυτοκινήτων.

 

40 μόνοι μας-37 όλοι σας  

Δικος μου εισαι και εσυ  ;)

Παιδια.....Το προβλημα δεν ειναι το τσιγαρο ή ο καπνος αλλα ολη αυτη η βρωμια που καθεται στις τριχες ή στο εσωτερικο της θηκης και ειναι εκει επι τοσο καιρο και δημιουργει βακτυρια που στο κατω κατω ειναι και βλαβερα....οχι μονο για την θηκη  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαντεψτε!

Χθες το βραδυ οπως καθομουν και φυσηξε λιγο αερακι μου ηρθε η οσμη του εξωτερικου της θηκης (μιας και ειναι κλειστη)..Εχει φυγει λιγο το αρωμα του απορρυπαντικου απ'τον ατμο..Αν και δε μυριζει πολυ τσιγαρο,μια μιξη αρωματος και καπνου την εχει.. >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαντεψτε!

Χθες το βραδυ οπως καθομουν και φυσηξε λιγο αερακι μου ηρθε η οσμη του εξωτερικου της θηκης (μιας και ειναι κλειστη)..Εχει φυγει λιγο το αρωμα του απορρυπαντικου απ'τον ατμο..Αν και δε μυριζει πολυ τσιγαρο,μια μιξη αρωματος και καπνου την εχει.. >:(

Σε κανα μηνα (ή και παραπανω) πηγαινε την ξανα για καθαρισμο οπως εκανες και λογικα θα σταματησει να μυριζει.........Σιγα σιγα  :)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ήμαρτον δηλαδή ... Δεν ξέρω γιατί δεν ακούτε ποτέ τις δοκιμασμένες και 100% σίγουρες λύσεις μόνο θέλετε να πληρώνεται . Αστην βρε αγόρι μου μια εβδομάδα στο μπαλκόνι ανοιχτή και δεν θα μείνει τίποτα ... Δηλαδή είναι δοκιμασμένο το συγκεκριμένο ουκ ολίγες φορές

Γιατί τόσο μπέρδεμα για κάτι τόσο με τόσο απλό ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα δε μυριζει τιποτα..μοσχομυριζει μαλιστα! :P

 

Εξω ειναι το προβλημα..

 

Σου είπα τι πρέπει να κανείς ... Και μέσα που λες ότι μοσχομυριζει αν την κλείσεις για μια εβδομάδα θα ξανά βρωμισει αν έχει μείνει κατάλοιπο τσιγάρου . Μην δίνεις λεφτά . ΒΓΑΛΤΗΝ ΣΤΟ ΜΠΛΚΟΝΙ και θα με θυμηθείς ... 3 μέρες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι στο μπαλκονι την ειχα για 4 μερες.

Αρη διαβασε και λιγο τι εχουν κανει και αλλοι....Εγω την ειχα 4 μερες εξω στο μπαλκονι ανοιχτη την θηκη και παλι μυριζε σαν πουστης.......

Μπορει αυτος ο τροπος που λες να εχει αποδειχτει σωτηριος αλλα σε καποιου βαθμου προβλημα.Αν το προβλημα ομως ειναι πιο εντονο τι κανουμε ? Εδω ερχεται το συγκεκριμενο θρεντ με διαφορες περιπτωσεις....Δοκιμαζουμε και λεμε τι και πως.....  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρη διαβασε και λιγο τι εχουν κανει και αλλοι....Εγω την ειχα 4 μερες εξω στο μπαλκονι ανοιχτη την θηκη και παλι μυριζε σαν πουστης.......

Μπορει αυτος ο τροπος που λες να εχει αποδειχτει σωτηριος αλλα σε καποιου βαθμου προβλημα.Αν το προβλημα ομως ειναι πιο εντονο τι κανουμε ? Εδω ερχεται το συγκεκριμενο θρεντ με διαφορες περιπτωσεις....Δοκιμαζουμε και λεμε τι και πως.....  ;)

 

Υπάρχει χειρότερο από το να κατουυρώσει ο σκύλος σού στην θήκη ; Δείξε λίγο υπομονή . Αφήστε την 2 βδομάδες στον ήλιο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΓΑΛΤΗΝ ΣΤΟ ΜΠΛΚΟΝΙ και θα με θυμηθείς ... 3 μέρες ...

Δείξε λίγο υπομονή . Αφήστε την 2 βδομάδες στον ήλιο ...

 

Τι μεσολάβησε το μεσημέρι και άλλαξε η γνωμάτευση γιατρέ μου; ;D

 

Που να ήταν και Κυριακή σήμερα,μεταξύ σούβλας,τσίπουρου και ρετσίνας..

Θα σου λέγαμε να της βάλεις φωτιά και να την πετάξεις από την ταράτσα για

ακόμη πιο εγγυημένα αποτελέσματα.. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου