Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα. Η θήκη μου βρωμάει τσιγαρίλα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι μεσολάβησε το μεσημέρι και άλλαξε η γνωμάτευση γιατρέ μου; ;D

 

Που να ήταν και Κυριακή σήμερα,μεταξύ σούβλας,τσίπουρου και ρετσίνας..

Θα σου λέγαμε να της βάλεις φωτιά και να την πετάξεις από την ταράτσα για

ακόμη πιο εγγυημένα αποτελέσματα.. ;D

 

Καλα αυτα τα ποσταρισματα τυπου fbi που καθησες τωρα ρε αθεοφοβε και σπαταλησες χρονο απο τοσα πραγματα που εχεις να κανεις ωστε να κανεις 2 παραθεσεις για να με βγαλεις και καλα αναξιοπιστο...

 

Παιδακια μου αμα θελετε να πληρωνετε τοτε εμενα μου περιτευει... Προφανως και αμα ειχε εμετο επανω η θηκη και δεν ξεμυρισε στο 3-4μηερο , τοτε αστην παραπανω... Το σιγουρο ειναι οτι αν την βαλεις στο ηλιο σε 3-4 μερες θα φυγει το οτιδηποτε... Εκτος αν μενεις στο πρωτο οροφο πανω στην πειραιως...

 

Αν δεις οτι η μυρωδια μενει αστην 1 βδομαδα... Αν συνεχιζει αστην 2 βδομαδες... Γενικα δεν υπαρχει περιπτωση να μην φυγει η μυρωδια... Μετα με ενα δεντρακι λυθηκε το προβλημα...

 

Το να κανεις καθαρισμους κτλ , δεν ειναι κακο... Ομως η θηκη κατω απο την γουνα εχει αφρολεξ... Αν λοιπον εχει ποτισει το αφρολεξ απο μεσα με καπνιλα , τοτε και βιολογικο να κανεις οκ θα πλυνεις την γουνα , θα μοιριζει μερικες μερες καλα , μετα ομως απο 2 βδομαδες οταν πλεον θα εχει φυγει η σαπουνιλα , θα αρχισει παλι να αναδυεται η μυρωδια του αφρολεξ οπου βρισκεται απο κατω... βγαζωντας την στον ηλιο θελει δεν θελει η θερμοτητα εισχωρει παντου , και εξατμιζεται... Αποψη μου δοκιμασμενη... Αν εχετε χρηματα πατε μια εκδρομη με το κοριτσι που αγαπατε... Μην ξοδευεστε τσαμπα... 4 αστερια εχω , λιγος σεβασμος !!! 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Υπάρχει χειρότερο από το να κατουυρώσει ο σκύλος σού στην θήκη ;

 

Υπάρχει. Να "ψεκάσει" ο γάτος σου μέσα.

 

Οποίος έχει γάτο με καταλαβαίνει... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει. Να "ψεκάσει" ο γάτος σου μέσα.

 

Οποίος έχει γάτο με καταλαβαίνει... ;)

 

Κοτζαμ αντρας 2 μετρα μου εχεις και γατουλα ? Αει σηχτηρι γεμισε ο κοσμος ντιντιδες... ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρη μου αγόρι μου δε καταλαβαίνουν την εμπειρία όταν μιλάει. Ανέβασε κάνα βίντεο στο YouTube να περάσεις καλύτερα το μήνυμα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να εκπαιδεύσετε τα κατοικίδιά σας να μην κατουράνε όπου βρούν δεν το έχετε σκεφτεί, έτσι;  ;D

 

Κοτζαμ αντρας 2 μετρα μου εχεις και γατουλα ? Αει σηχτηρι γεμισε ο κοσμος ντιντιδες... ;D

 

Αν δεν μας δείξεις φωτογραφίες από το ντόπερμάν σου εγω δεν πείθομαι.  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να εκπαιδεύσετε τα κατοικίδιά σας να μην κατουράνε όπου βρούν δεν το έχετε σκεφτεί, έτσι;  ;D

 

Αν δεν μας δείξεις φωτογραφίες από το ντόπερμάν σου εγω δεν πείθομαι.  ;D

 

Κατσε τωρα θα σε φτιαξω εγω περιμενε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα στον κόσμο δεν λέει "άντρας" όσο το υγρό βλέμμα ενός κουταβιού.  ;D

 

Κατα τ' άλλα, 'ντάξει δεν υπάρχει. Ένα γκομενίστικο "αχου το" μου βγήκε, δεν το κρύβω.  ;D Απίστευτη φάτσα.

 

Συγνώμη, συνεχίστε.....

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λυση ειναι 1

Αφου απο μεσα απο τη γουνα εχουν αφρολεξ και μυριζει....Προτεινω σε ΟΛΕΣ τις κατασκευαστριες εταιριες να χρησημοποιουν τσιμεντο.....

 

Υ.Γ. Αμα σε δαγκωσει αυτο παιζει να σου κοψει και................................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Μια παρανυχιδα.......

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λυση ειναι 1

Αφου απο μεσα απο τη γουνα εχουν αφρολεξ και μυριζει....Προτεινω σε ΟΛΕΣ τις κατασκευαστριες εταιριες να χρησημοποιουν τσιμεντο.....

 

Υ.Γ. Αμα σε δαγκωσει αυτο παιζει να σου κοψει και................................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Μια παρανυχιδα.......

 

Οχι οχι μην φαβαστε... Το εχω εκπαιδευσει για φυλακα και επιτιθεται μονο στους κλεφτες κιθαρων και ενισχυτων... !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου