Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα. Η θήκη μου βρωμάει τσιγαρίλα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Λοιπον εχω νεα για τη θηκη..Μετα απο 2-3 μερες στο μπαλκονι και "μπαλακια" για την υγρασια εχω να πω πως το αποτελεσμα ηταν καλυτερο απ'οτι περιμενα..

 

ΑΠ'ΕΞΩ: Αν η αρχικη μυρωδια ηταν στο "10" μετα το καθαρισμα ειναι στο "2"

Εχει μειωθει αισθητα η μυρωδια,αλλα κραταει γιατι εχει ποτισει το ξυλο..Δεν επηρεαζει μεσα στο δωματιο πλεον και πιστευω πως με τον καιρο σιγα-σιγα θα χανει οτι εχει απομεινει απο τη μυρωδια του τσιγαρου!

 

ΑΠΟ ΜΕΣΑ: Αυτο θα χαρω πολυ να το γραψω..Μεσα οχι απλως εφυγε,αλλα μυριζει το αρωμα του απορυπαντικου απ'τον ατμο! Δεν εχει ιχνος οσμης τσιγαρου και το ασποτελεσμα ειναι πολυ καλο!

 

Δεν ξερω αν και αλλος εχει το ιδιο προβλημα σε τετοιο βαθμο,αλλα αν δε μυριζει πολυ και τον ενοχλει ας παει να το κανει,πιστευω το αποτελεσμα θα ειναι αρκετα ικανοποιητικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

messalion χαρηκες ε? χαχαχ

δοκιμασε το και αν σου παρει χρηματα,δε νομιζω να σου παρει πολλα

Εγω δεν τον ηξερα καν!

Το θεμα ειναι να βρω καποιον που να κανει τετοια δουλεια γιατι ειμαι καπως........απομονωμενος  :-X :-X :-X

 

Παντως δοκιμασα τον Ελληνικο καφε που ειπε πιο πανω ο noe.

Τον εβαλα σε ενα πιατακι του καφε  ::) και τον αφησα μεσα για 3 μερες χωρις να ανοιξω καθολου την θηκη.....Δεν εγινε τιποτα..... :o :o :o

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι να βρω καποιον που να κανει τετοια δουλεια γιατι ειμαι καπως........απομονωμενος  :-X :-X :-X

 

Παντως δοκιμασα τον Ελληνικο καφε που ειπε πιο πανω ο noe.

Τον εβαλα σε ενα πιατακι του καφε  ::) και τον αφησα μεσα για 3 μερες χωρις να ανοιξω καθολου την θηκη.....Δεν εγινε τιποτα..... :o :o :o

Σου χρωσταω ενα πιατακι καφε  ;D :P

 

Χωρις πλακα,επειδη γενικα ο καφες χρησιμοποιειται για απορροφηση οσμων,πχ συχνα το βαζουν και στο ψυγειο σε ενα πιατακι για να απορροφα μυρωδιες,ειπα μηπως πιασει!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου χρωσταω ενα πιατακι καφε  ;D :P

 

Χωρις πλακα,επειδη γενικα ο καφες χρησιμοποιειται για απορροφηση οσμων,πχ συχνα το βαζουν και στο ψυγειο σε ενα πιατακι για να απορροφα μυρωδιες,ειπα μηπως πιασει!

ααα αμα ειναι θελω ολο το σερβιτσιο μαζι  ;D ;D

Δεν ηταν λαθος η σκεψη σου αλλα ετσι οπως το εγραψες πιστευα οτι το εχεις δοκιμασει και οτι οντως βοηθαει την κατασταση.Φυσικα σαν ιδεα ηταν και η πιο φτηνη αλλα και η πιο αμεση για να το κανω και να εχω αποτελεσματα  ;)

Τουλαχιστον θα βγαλουμε αυτον τον τροπο απο την εξισωση απο δω και περα  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν και σπρέι για ταπετσαρία (πουλάνε και σε βενζινάδικα) και σε σούπερ μάρκετ θα βρεις ...... μπορεί να μην πάρει τελείως την μυρωδιά αλλά κάτι σημαντικό θα κάνει !!!!

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην τρελενεστε ρε ... Αφήστε την θήκη λίγες μέρες στο μπαλκόνι και θα φύγει η μυρωδιά ... Οχι 3 μέρες μόνο . Αφήστε την 2 βδομάδες . Είχα κι εγω πάρει μια κιθάρα και ο τύπος που την είχε πρέπει να καπνίζει πουρο ... Ε Οκ ... Ξεμυρισε μετά από λίγες μέρες στο μπαλκόνι . Για την θήκη μιλάω ... Και η κιθάρα μύριζε ... Την κρεμασα στον τοίχο την κιθάρα και κάθε μέρα ήταν όλο και καλύτερα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην τρελενεστε ρε ... Αφήστε την θήκη λίγες μέρες στο μπαλκόνι και θα φύγει η μυρωδιά ... Οχι 3 μέρες μόνο . Αφήστε την 2 βδομάδες . Είχα κι εγω πάρει μια κιθάρα και ο τύπος που την είχε πρέπει να καπνίζει πουρο ... Ε Οκ ... Ξεμυρισε μετά από λίγες μέρες στο μπαλκόνι . Για την θήκη μιλάω ... Και η κιθάρα μύριζε ... Την κρεμασα στον τοίχο την κιθάρα και κάθε μέρα ήταν όλο και καλύτερα ...

Δεν ξερω αν αυτο που θα πω ισχυει....αλλα μια σκεψη δεν εκανε κακο  ;D

Το πουρο δεν εχει καμια σχεση με το τσιγαρο στην μυρωδια...Το πουρο δεν εχει πισσα που εχει το τσιγαρο και ισως εκει οφειλεται και η ασχημη,σχεδον εμετικη μυρωδια που αφηνουν στις θηκες οι καπνιστες.....Και εγω ειμαι καπνιστης και το ξερεις.....αλλα.....προσεχω  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου