Προς το περιεχόμενο

Day of Sorrow - Gregg


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μονο που με χαλασε λιγο ειναι οτι τα ντραμς ειναι φτωχά σε ενορχήστρωση, λιγο μονοπατα, ηθελε καποια γεμισματα.

 

Αυτο ομως δεν σημαινει οτι γενικοτερα δεν ειναι καλο. Αντιθέτως, ειναι πάρα πολύ καλό. Υπέροχο όπως ειπαν και οι άλλοι φίλοι.

 

Υπέροχη η εγγραφη και η εκτέλεση της κιθάρας, υπέροχα θέματα, υπέροχο blues feeling,

 

Like and share! λολ

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@Waterfall-k

@Grey

@hyperpanos

@geodimitri

@fusiongtr

@Cos_dr

 

Σας ευχαριστω παιδες! ;)

 

Συντομα θα ανεβασω μια εκδοχη περισσοτερο προσεγμενη απο πλευρας μιξης :)

 

Edit: https://www.box.com/s/z03oqay3sa9uza8gngnz

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πριν από κάποιο καιρό είχες ανεβάσει ένα hard rock/ ψιλό metall τεμάχιο- προς έκπληξη μου τότε, καθώς σε είχα συνυφασμένο με blues κιθάρες  ;)

 

Ποιοτικές μεν, αλλά αυστηρά «μπλε»...

 

Τότε με εντυπωσίασες, καθώς το «είχες» το στιλ (από ήχο, παίξιμο, κλπ) και μου ήταν ευχάριστο να σε ακούω σε κάτι άλλο- όχι «μπλε».

 

Με αυτό το σημερινό απλά επιβεβαιώνεις ότι ένας καλός μουσικός αν δεν έχει «αγκυλώσεις» (δηλαδή του στιλ: εγώ παίζω μόνο... και βάλε δίπλα όποιο είδος θες), μπορεί να παίξει (σχεδόν) τα πάντα σε υψηλό επίπεδο.

 

Τα σέβη μου κ. Gregg  8)

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πριν από κάποιο καιρό είχες ανεβάσει ένα hard rock/ ψιλό metall τεμάχιο- προς έκπληξη μου τότε, καθώς σε είχα συνυφασμένο με blues κιθάρες  ;)

 

Ποιοτικές μεν, αλλά αυστηρά «μπλε»...

 

Τότε με εντυπωσίασες, καθώς το «είχες» το στιλ (από ήχο, παίξιμο, κλπ) και μου ήταν ευχάριστο να σε ακούω σε κάτι άλλο- όχι «μπλε».

 

Με αυτό το σημερινό απλά επιβεβαιώνεις ότι ένας καλός μουσικός αν δεν έχει «αγκυλώσεις» (δηλαδή του στιλ: εγώ παίζω μόνο... και βάλε δίπλα όποιο είδος θες), μπορεί να παίξει (σχεδόν) τα πάντα σε υψηλό επίπεδο.

 

Τα σέβη μου κ. Gregg  8)

 

 

Και που να τον ακούσεις να παίζει κλασικό πιάνο!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Φίλε Gregg,ως φανατικός ακροατής του Malmsteen,θα σου πω ότι το ερωτεύτηκα το κομμάτι σου.Μακάρι ο Σουηδός να έγραφε τέτοιες κομματάρες σήμερα,αντί για τις αρπαχτές που μας πλασάρει.Το έχω ακούσει 3-4 φορές αλλά τώρα βρήκα χρόνο να γράψω κάτι.Πραγματικά τρομερό!!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένας καλός μουσικός αν δεν έχει «αγκυλώσεις» (δηλαδή του στιλ: εγώ παίζω μόνο... και βάλε δίπλα όποιο είδος θες), μπορεί να παίξει (σχεδόν) τα πάντα σε υψηλό επίπεδο.

 

Yep.

 

 

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ενθουσιασμός πέρασε... :(

Ο θαυμασμός έμεινε. :)

 

Απλά ό,τι καλύτερο έχω ακούσει όσο καιρό βρίσκομαι στο forum.

Επιπέδου top διεθνούς δισκογραφίας.

 

Τιμή μας...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου