Προς το περιεχόμενο

Metallica performs the anthem


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί μου φάνηκαν 1-2 slides του Hammet βεβιασμένα,σφιγμένα και στραβοσυρμένα  ??? άκου τι ποιητικόλογα σκέφτομαι για να μην πω φάλτσα ;D

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωστόσο δεν ξέρω αν προσέξατε το μουλάρι τον ενισχυτή του Hammett.

 

http://montyjay.com/metallica-gear/kirk-hammett-amplifiers/kirk-hammett-fortin-randall-meathead/

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εφόσον είναι σχεδιασμένος απο τον Φόρτιν δεν νομίζω σε καμία περίπτωση ότι δεν θα ειναι αξιόλογος. 'Αντε όμως να του μαθαίνεις τώρα του Χάμμετ να παίζει και με τα κουμπιά του ενισχυτή... Είδαμε τι έγινε όταν πήρε το πρώτο του Wah.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι πιστευω οτι ο kirk παντα σκραπας ητανε σε σχεση με κιθαριστες του ειδους του.

Νταξει δεν μπορω να παιξω οπως αυτος αλλα ενας επαγγελματιας κιθαριστας (και ειδικα οταν φερει το ονομα του "metallica's lead guitarist" ) απλα απαγορευεται να κανει τετοιες χαζομαρες (και τις κανει συχνα).

 

 

Βασικα για εμενα ειναι απο τους χειροτερους heavy μεταλ κιθαριστας, αν οχι ο χειροτερος...  :-X

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου