Προς το περιεχόμενο

λιοντάρια και πούμα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

βεβαια υπάρχουν και αλλα είδοι όπως οι πάνθηρες η οι τίγρης και οι αγριόγατες..έχω έναν φίλο που είναι αρκούδα..  :P

 

Πάνθηρας είναι κ το λιοντάρι κ η τίγρης κ τα τζάγκουαρ κ τα κούγκαρ (πούμα) κ οι λεοπαρδάλεις. Δεν νομίζω να ξεχνάω κανένα.

 

(Πως φαίνεται όταν κάποιος ήθελε να πάει στο Αττικό πάρκο σήμερα κ έχει ξενερώσει....)

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ελπίζω να ξέρει περισσότερη ορθογραφία από εσένα 8)

 

;D ;D ...έχει βελτιωθεί πάρα πολύ ο Airheads.Αν δεν κάνω λάθος είναι δυσλεκτικός....

 

Έχεις καμιά θεωρία για τους μπασίστες;Σε πιθηκοειδή μου κάνουν  ;D  (μορφασμοί,iq)  ;D ;D

 

Οι φανκάδες θα μπορούσαν κάλλιστα να είναι και άβια ύλη...όπως τα σκυλοgadgets στα αυτοκίνητα  8)

 

 

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνθηρας είναι κ το λιοντάρι κ η τίγρης κ τα τζάγκουαρ κ τα κούγκαρ (πούμα) κ οι λεοπαρδάλεις. Δεν νομίζω να ξεχνάω κανένα.

 

(Πως φαίνεται όταν κάποιος ήθελε να πάει στο Αττικό πάρκο σήμερα κ έχει ξενερώσει....)

δεν σε πιάνω ...πως γίνετε το λιοντάρι να είναι και τίγρης??αφού είναι λιοντάρι.. όλα είναι γατες . αλλα όλα έχουν διαφορες μεταξύ τους..έτσι όλοι είναι κιθαριστες αλλα έχουν τεράστιες διαφορες μεταξύ τους  :P

 

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Το πούμα (Puma concolor - Πούμα το ομοιόχρουν) ή αλλιώς κούγκαρ, πάνθηρας ή λιοντάρι της Αμερικής, είναι αιλουροειδές θηλαστικό που ζει σ' όλη την Αμερική από το δυτικό Καναδά μέχρι τα βόρεια της Παταγωνίας. Μπορεί να ζήσει άνετα στα βουνά, στους βάλτους, στις σαβάνες και στα δάση ακόμα και σε υψόμετρο 4.000 μ. Το μεγαλύτερο μήκος ζώου που έχει καταγραφεί είναι 3 μέτρα από τα οποία το ένα η ουρά, και βάρος 120 κιλά."

 

Wikipedia

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ...έχει βελτιωθεί πάρα πολύ ο Airheads.Αν δεν κάνω λάθος είναι δυσλεκτικός....

 

Έχεις καμιά θεωρία για τους μπασίστες;Σε πιθηκοειδή μου κάνουν  ;D  (μορφασμοί,iq)   ;D ;D

 

Οι φανκάδες θα μπορούσαν κάλλιστα να είναι και άβια ύλη...όπως τα σκυλοgadgets στα αυτοκίνητα  8)

 

 

δεν έχω δυσλεξία. >:(.απλός ποτε δεν έμαθα ορθογραφία.. :P

για τους μπασίστες έχω θεωρία με φαγητά αλλα θα την γράψω άλλη φορα.. ;)

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Το πούμα (Puma concolor - Πούμα το ομοιόχρουν) ή αλλιώς κούγκαρ, πάνθηρας ή λιοντάρι της Αμερικής, είναι αιλουροειδές θηλαστικό που ζει σ' όλη την Αμερική από το δυτικό Καναδά μέχρι τα βόρεια της Παταγωνίας. Μπορεί να ζήσει άνετα στα βουνά, στους βάλτους, στις σαβάνες και στα δάση ακόμα και σε υψόμετρο 4.000 μ. Το μεγαλύτερο μήκος ζώου που έχει καταγραφεί είναι 3 μέτρα από τα οποία το ένα η ουρά, και βάρος 120 κιλά."

 

Wikipedia

ok ξεχνα το puma τότε..πάμε africa..που εκεί το λιοντάρι  δεν είναι και λεοπάρδαλη η πάνθηρας..αλλα μονο....λιοντάρι ;D

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:(.απλός ποτε δεν έμαθα ορθογραφία.. :P

Και οι υπόλοιποι...πώς μάθανε? Μήπως να το κοιτάξεις? 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χω κοιτάξει ήδη  8)

...δεν νομίζω...εδώ δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τα λιοντάρια από τα πούμα...Μήπως να άνοιγες κανένα Ντίσνευ πριν ανοίξεις τέτοια posts?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σε πιάνω ...πως γίνετε το λιοντάρι να είναι και τίγρης??αφού είναι λιοντάρι.. όλα είναι γατες . αλλα όλα έχουν διαφορες μεταξύ τους..έτσι όλοι είναι κιθαριστες αλλα έχουν τεράστιες διαφορες μεταξύ τους  :P

 

 

Όχι βρε το λιοντάρι δεν είναι τίγρης!! Το λιοντάρι, η τίγρης κ όλα τ'άλλα που σου είπα είναι πάνθηρες. Πάνθηρας (από το παν-θήρ) σημαίνει οτι κυνηγάει τα πάντα. Γι'αυτό το λόγο πάνθηρες ονομάζονται όλα τα μεγάλα αιλουροειδή. Κ εγώ είχα την εντύπωση οτι ο πάνθηρας είναι ξεχωριστώ ζώο αλλά δεν είναι έτσι.

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου