Προς το περιεχόμενο

Μετατροπές συνθεσάιζερ, απορίες.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετσι ειναι Mr Χναρακη. Οι κανονες ειναι κανονες. Τους ειχατε διαβασει ολοι και ειχατε υπογραψει οτι τους αποδεχεστε, γι αυτο και εγινε δεκτη η συμμετοχη σας σ'αυτο το Quiz. 8)

Οι κανονες ειναι ξεκαθαροι. Σελιδα 2, παραγραφος 5:

 

"Η κριτικη επιτροπη εχει καθε δικαιωμα να μη δωσει το βραβειο στον νικητη του Quiz εφοσον υπαρχουν αποχρωσες ενδειξεις οτι ο νικητης ειχε εσωτερικη πληροφορηση σχετικα με τη σωστη απαντηση του Quiz."

So....meditate.gif

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ου να μου χαθεις και εγω να ξερεις εχω μεγαλυτερη καρδια απο οσο νομιζεις το mox να μου εδινες και μονο θα ειμουν ευχαριστημενος και δεν θα σου επερνα τα 10.000 ευρο.

 

Οσο για το τραπεζι πλακα πλακα εγω μιλαω σοβαρα ειμαι μεσα χαρα μου και τιμη μου να σας γνωρισω και απο κοντα  ;) 3 χρονια εδω μεσα εμαθα πολλα και συνεχιζω να μαθαινω για να κανω τα δικα μου ονειρα πραγματικοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ετσι ειναι Mr Χναρακη. Οι κανονες ειναι κανονες. Τους ειχατε διαβασει.....

Μα... δεν ήταν ευδιάκριτα καθ'ότι μικρά, πολύ μικρά τα γράμματα κύριε πρόεδρε  ;D

 

Οσο για το τραπεζι πλακα πλακα εγω μιλαω σοβαρα ειμαι μεσα χαρα μου και τιμη μου να σας γνωρισω και απο κοντα  ;) 3 χρονια εδω μεσα εμαθα πολλα και συνεχιζω να μαθαινω για να κανω τα δικα μου ονειρα πραγματικοτητα.

Άντε να οργανώσουμε καμιά μπυροποσία, νομίζω πως τώρα που άνοιξε ο καιρός είναι ευκαιρία, ο yameth τι λέει επ'αυτού;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...το mox να μου εδινες και μονο θα ειμουν ευχαριστημενος...

...αλλα εγω πολυ δυσαρεστημενος... ;D

 

Οσο για το τραπεζι πλακα πλακα εγω μιλαω σοβαρα ειμαι μεσα...

Πλανασαι νεαρε αν νομιζεις οτι θα πληρωσω εγω το τραπεζι σας και τα πανερια με τα λουλουδια που πετατε στον Μαζωνακη ή στον Πετρελη ή δεν ξερω και γω σε ποιο αλλο "πολιτιστικο κεντρο" που πατε και τα σπατε καθε βραδυ. :P

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ειναι Mr Χναρακη. Οι κανονες ειναι κανονες. Τους ειχατε διαβασει ολοι και ειχατε υπογραψει οτι τους αποδεχεστε, γι αυτο και εγινε δεκτη η συμμετοχη σας σ'αυτο το Quiz. 8)

Οι κανονες ειναι ξεκαθαροι. Σελιδα 2, παραγραφος 5:

 

"Η κριτικη επιτροπη εχει καθε δικαιωμα να μη δωσει το βραβειο στον νικητη του Quiz εφοσον υπαρχουν αποχρωσες ενδειξεις οτι ο νικητης ειχε εσωτερικη πληροφορηση σχετικα με τη σωστη απαντηση του Quiz."

So....meditate.gif

 

 

Eισαι αδικος και τσιπης  :P θα το ειχα πει με την μια αν το θυμομουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλανασαι νεαρε αν νομιζεις οτι θα πληρωσω εγω το τραπεζι σας και τα πανερια με τα λουλουδια που πετατε στον Μαζωνακη ή στον Πετρελη ή δεν ξερω και γω σε ποιο αλλο "πολιτιστικο κεντρο" που πατε και τα σπατε καθε βραδυ. :P

 

Τι μας λες γιατι ακουω εγω τετια για την παρεα θα ερχομουν  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

...θα το ειχα πει με την μια αν το θυμομουν

Σ'αυτό συμφωνώ κι εγώ, έχει απόλυτο δίκιο. Να λέμε το σωστό...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'αυτό συμφωνώ κι εγώ, έχει απόλυτο δίκιο. Να λέμε το σωστό...

Ευχαριστω Κυριε Χναρακη  ;)

π.χ. ο Κυριος Χναρακης αν κερδιζα σε δικο του quiz και δεν δεχομουν το επαθλο τον 10.000 ευρο και του ζηταγα ενα Roland V-GT synth θα με ανταμειβε με τα δεοντα  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eισαι αδικος και τσιπης  :P θα το ειχα πει με την μια αν το θυμομουν

 

Εγω τσιπης? Κριμα, και ηθελα να σου πουλησω το MOX σε εξαιρετικα χαμηλη τιμη, στα 2150€. :(

Με πληγωνεις Bill....sad_good.gif

 

Σ'αυτό συμφωνώ κι εγώ, έχει απόλυτο δίκιο. Να λέμε το σωστό...

Δεν το ειπε αμεσως για να μη προκαλεσει υποψιες. Αλλα αδικος κοπος οπως ειδες...eeee.png

 

π.χ. ο Κυριος Χναρακης αν κερδιζα σε δικο του quiz και δεν δεχομουν το επαθλο τον 10.000 ευρο και του ζηταγα ενα Roland V-GT synth θα με ανταμειβε με τα δεοντα  :D

Ας κανει λοιπον ενα Quiz και βλεπουμε. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου