Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία: DP και ξερό ψωμί (Ιούλιος 2013)



Προτεινόμενες αναρτήσεις

beer%20music.jpg

 

Σας προσκαλώ μετά Τσερεμονοσύνης να δηλώσετε προτίμηση για Ιουλιανή μπυροποσία! Η ψηφοφορία θα μείνει ενεργή για 30 ημέρες από σήμερα. Αμέσως μετά θα αποφασίσουμε (με συνοπτικές διαδικασίες) για το χώρο που θα μας ποτίσει με ποιοτικό υγρό πσωμεί σε καλές τιμές και αν είναι δυνατόν με ευχάριστο περιβάλλον και μουσική. Κάντε προτάσεις.

 

Cheers!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μιας και για μενα ειναι μετεωρο θα αφησω "κενο" ως προς την ημερομηνια....  ;) Για οτι αποφασισετε ομως θα βαλω τα δυνατα μου να ερθω  :)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι είναι πιο all around και από warwick στο θέμα ημερομηνία ας ψηφίσουν στις 20...αν έχετε ενδοιασμούς θα ρουσφετιάσω...κερνάω πασατέμπο  ;D

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εγγυώμαι, λόγω απόστασης.

 

Αλλά γενικά είμαι ελευθερος οπότε θα προσπαθήσω να έρθω, καθώς έχω πάνω από χρόνο να δω μερικές φάτσες.

 

Να ψηφίσω? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

8 με 15 Ιουλίου είμαι στο Αμέρικα για συναυλία άρα δε μπορώ...

 

Μετά τα ΣΚ πάω στα παιδιά (στους πεθερούς μου), οπότε μόνο Παρασκευές, ή ακόμη καλύτερα καθημερινή (ΟΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ).

 

επί τι ευκαιρία, δε το κάνουμε σε κανά σουβλατζίδικο, να γίνει Ο ΧΑΜΟΣ! Γιατι σε μπυραρία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...επί τι ευκαιρία, δε το κάνουμε σε κανά σουβλατζίδικο, να γίνει Ο ΧΑΜΟΣ! .....

 

 

Ohhhh yeah

 

εξ'άλλου έχουμε πλέον τόσες πολλές ελληνικές μπύρες που ταιριάζουν με τα πιτόγυρα    8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επί τι ευκαιρία, δε το κάνουμε σε κανά σουβλατζίδικο, να γίνει Ο ΧΑΜΟΣ! Γιατι σε μπυραρία?

ΟΧΙ ........ Γιατι την τελευταια φορα ηταν παρα πολυ ωραια και μας εφυγες νωρις  :D

 

Ωραία...Για που λέτε να μαζευτούμε?

Ακομα δεν τον ειδαμε Γιαννη τον βαφτισαμε ? κατσε να οριστει ημερομηνια  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου