Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία: DP και ξερό ψωμί (Ιούλιος 2013)



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χώστα μου θυμάσαι την στιγμή που άναψε η σπίθα του έρωτά μας όταν πρωτοαντικρυστήκαμε?  ;D  :P Το φθινόπωρο του '07 (ή άνοιξη του '08 - από την πολύ καψούρα δεν μπορώ να σου πω ακριβώς) σε εκείνη την Νοιζομπυροποσία στα Πατήσια, πάλι υπό την διοργάνωση του Γειασουμάιστερ?

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ανάμνηση αυτής της πρώτης στενής προσωπικής μας επαφής αρκεί να φέρει ίχνη υγρασίας στα πανέμορφα μπιρμπιλωτά μου μάτια.

 

Ήταν άνοιξη του '07,

και καθόμασταν απέναντι στην τάβλα,

πόσο κ@@@α; (δις)

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να θελω να πιεσω καταστάσεις...για μας απο μακρια, θα ήταν πιο βολικό να κλεισει νωρις η ημερομηνία, ώστε να βρουμε φθηνες θέσεις στο τρέιν, καθώς και να κανονισουμε που θα μεινουμε, τι θα φαμε, να αρχισουμε το ψηστηρι απο τώρα στις Αθηναίες γνωστές ("οταν κατέβω να κανονισουμε αμα ειναι καμιά μέρα να πάμε πουθενά να πιουμε τίποτα"). 

 

Αυτό. Τελειώνετε. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου συνιστω να κατεβεις με λεφτα γιατι παιζει ενα rhodes suitcase κουκλα απο σερβις (δεν θελει φραγκο) .Ελα πιες τις μπυρες σου και μετα ευκολα θα το παρεις !!!! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω προσωπικα λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων δεν θα μπορεσω να ειμαι μαζι σας.....  :'( :'( :'( Για μια ακομη φορά που ελπιζω να ειναι και η τελευταια που σας "στηνω" . Συγχωρεστε με αλλα........ανωτερα βια....

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι έρχεσαι από την Πελοπόννησο  για να πιεις μαζί μας και να κάνουμε παρέα ειλικρινά αξίζει τον σεβασμό όλων μας.Πρώτα η δουλειά και το ψωμί σου και μετά οι μπύρες.Νασαι καλα Χρηστο!!

Ρε παιδια τελικα για ποτε η συναξη;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου