Προς το περιεχόμενο

Διπεταλο για αρχαριους...


Alexei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να παρω για να αρχισω να μαθαινω...? δεν ειμαι διατεθιμενος να δωσω κ τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσα πολλα λεφτα μιας κ δν εχει νοημα απλα θελω να παρψ κατι αξιολογο ωστε να μαθω να παιζω με διπεταλο..

 

PS.: δεν ακουω metal.. απλα πιστευω, απο φιλο που εχω ακουσει, πως με φαντασια μπορεις να κανεις πολλα πραγματα με δυο πεταλια κ στη rock..

 

Αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω ρε φιλε καλυτερα μην παρεις δεν αξιζει να παρεις μαπα πεταλι την εχω πατησει και εγω.και εγω ελεγα να παρω ενα φθινο ετσι για να μαθω και δεν επιασα ασκησεις να κανω γιατι δεν ελεγε να μελετησω με τετοιο πεταλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχας θα σου ελεγα να επιλεξεις αναμεσα στα εξης πεταλια:pearl eliminator -360euro,dw 5000 300euro,tama iron cobra-350euro,με βαση τα δεδομενα σου ομως μιας και δε παιζεις μεταλ θα σου ελεγα να αποκλεισεις το iron cobra καθως δεν ειναι fusion πεταλι,τα αλλα 2 ειναι απο τα καλυτερα πεταλια και θα συμφωνησω με τον YOUHOU οτι αξιζει να παρεις ενα καλο πεταλι οσο και ερχαριος αν εισαι.Αν τωρα στη τελικη δε μπορεις να αποκτησεις καποιο απο τα παραπανω θα σου προτεινα αυτο

 

http://www.thomann.de/thoiw7_mapex_jnsp7500_doppelpedal_prodinfo.html

 

(υπολογισε 20 ευρο μεταφορικα),επισης πολυ καλο πεταλι,ελπιζω να σε βοηθησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με βαση τα δεδομενα σου ομως μιας και δε παιζεις μεταλ θα σου ελεγα να αποκλεισεις το iron cobra καθως δεν ειναι fusion πεταλι,

 

μη τρελαθουμε κιολας μαγκες οτι το cobra δεν ειναι fusion...εχεις δει τον JOHN BLACKWELL να παιζει?groovari σαν τρελο αυτο το πεταλι...επισης το λενε πολλοι αυτο και για τα axis πεταλια...ειναι ενας μυθος και τπτ αλλο (πρεπει να το πω στους mythbusters lol)...αν θες τη γνωμη μου φιλαρακι παρε cobra με χιλια δεν παιζει καλυτερο πεταλι σε αυτο τα λεφτα...ειδικα το μονο to cobra σκοτωνει πραγματικα...με το διπλο οσο νανε διαπιστωνεις λιγο lag αλλα αυτο γινεται σε ολα τα διπεταλα τουλαχιστον αυτης της κατηγοριας...για dw ξεχασε το ειναι μαπα εκτος απο το 9000 το οποιο ειναι πανακριβο ομως...το eliminator ειναι πολυ καλο και αυτο αλλα προσωπικα δεν μαρεσει...βασικα τωρα που το σκεφτομαι αν δεν εχεις σκοπο να παιζεις σε μεγαλες ταχυτητες (180-190 BPM ΚΑΙ ΠΑΝΩ) τοτε και ενα dw5000 θα κανει τη δουλεια του...αλλα αφου θα σκασεις που θα σκασεις τα λεφτα παρε cobra...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου