Προς το περιεχόμενο

Steinway made in China?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμείς οι κομμουνισταί δεν πιστεύουμε σε προέδρους. Μόνο σε επιτροπές. Λένιν κι ένα Steinway για όλους σύντροφοι.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τετοια λες και θα μου κανεις να σου χαρισω το δικο μου,εχω ενα του 1972 ορθιο ομως χωρις ουρα..το θες ή δεν ειναι αρκετα φανταχτερο για μερος της Komsomol  ?   ;D

 

(το εχω δωσει στην αδερφη μου γιατι δεν εχω χωρο και το εχει στολισει με ΤΡΟΜΕΡΑ σεμεδακια , κορνιζες,βαζα με λελουδα και ...μπιμπελο ....και μια φορα το χρονο παιζει το "Ω Ελατο"  στην οικογενειακη συγκεντρωση που κανουμε τα Χ/γεννα ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τετοια λες και θα μου κανεις να σου χαρισω το δικο μου

κανένα pickguard Αμερικάνικο έχεις?...γιατί είδες τι πάθαμε με τα κινέζικα :P ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(το εχω δωσει στην αδερφη μου και το εχει στολισει με ΤΡΟΜΕΡΑ σεμεδακια.... ;D)

                       :o :o :o :o :o :o :o

Εχω λιγο ακομα χωρο πριν πεταξω και το κρεβατι μου στο δικο μου home studio  ;D

Αν σε πληγωνει αυτη η εικονα με τα σεμεδακια μπορω να δεχτω εγω την δωρεα σου......      

                             

                                                   :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αλλη μπορει να ερθει ο ...Τσιπραλεξης και εχει υποσχεθει οτι θα γεμισουμε λεφτα και θα τρωμε με χρυσα κουταλια.... οποτε θα παρω μεγαλυτερο σπιτι και θα χωραει το πιανο....οποτε....ασε....θα περιμενω  ;D  ειδες τελικα πως σε κακομαθαινει ο κομμουνισμος? ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αλλη μπορει να ερθει ο ...Τσιπραλεξης και εχει υποσχεθει οτι θα γεμισουμε λεφτα και θα τρωμε με χρυσα κουταλια.... οποτε θα παρω μεγαλυτερο σπιτι και θα χωραει το πιανο....οποτε....ασε....θα περιμενω  ;D  ειδες τελικα πως σε κακομαθαινει ο κομμουνισμος? ;D ;D

 

χαχαχαχαχα ναι εχουμε και δαυτον αλλα δεν τον βλεπω να βγαινει τες πα αδιαφορος μου ειναι ο κυριος με μικρο (κ)  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστως αλλα ΠΟΙΟ θεμα ακριβως?

 

Αφου ΔΕΝ υπαρχει θεμα....εκτος κι αν αλλαξουμε τον ΤΙΤΛΟ του σε "για 3η φορα στην ιστορια της η Steinway αλλαζει χερια αλλα εξακολουθει να παραγει τα ιδια πιανα στον ιδιο χωρο"....μια και ουτε ΚΙΝΑ ουτε ΞΕΚΙΝΑ παιζει... ;D

 

in other words ακομα ενα dead thread στο ΝΟΙΖ... ::)  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου