Προς το περιεχόμενο

Σέρβις Ηλ. Κιθ. Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκτός από τον Π.Λαμπη (πίσω απο το Γαλλικό Ινστιτούτο), που προτάθηκε από τον funkysoul, να σου προτείνω και το Νίκο Ταμπάκη στο Ν.Ρύσιο.

 

και οι 2, εκτός από οργανοποιοί, κάνουν και σέρβις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Kωστας που κανει τα set-up στον Τσελιο κανει (κατα την ταπεινη μου γνωμη) εξαιρετικη δουλεια - παντα παραλαμβανα την κιθαρα μου ακριβως οπως την ηθελα. To αρνητικο ειναι οτι οι τιμες του ειναι λιγο τσιμπημενες - βεβαια επειδη εχω χρονια να ρωτησω ποσο χρεωνει αυτο μπορει να εχει αλλαξει. Ρωτας και βλεπεις.

 

Ο Λαμπης ειναι εξαιρετος οργανοποιος και οσες φορες εχω δει δειγμα δουλειας του (απο set-up και επισκευες μεχρι δικες του κατασκευες) εχω να πω τα καλυτερα. Σιγουρα αξιζει ενα τηλεφωνημα να σου πει τιμη.

 

Στον Ζαχο επισης πλεον κανει τα σερβις ο (συνεχεια ξεχναω το ονομα του δυστυχως - Γιαπιτζογλου? Παβεζας). Σε καθε περιπτωση ο ανθρωπος κανει επισης παρα πολυ καλη δουλεια και σε πολυ λογικες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Λαμπης ειναι εξαιρετος οργανοποιος και οσες φορες εχω δει δειγμα δουλειας του (απο set-up και επισκευες μεχρι δικες του κατασκευες) εχω να πω τα καλυτερα. Σιγουρα αξιζει ενα τηλεφωνημα να σου πει τιμη.

 

Στον Ζαχο επισης πλεον κανει τα σερβις ο (συνεχεια ξεχναω το ονομα του δυστυχως - Γιαπιτζογλου?). Σε καθε περιπτωση ο ανθρωπος κανει επισης παρα πολυ καλη δουλεια και σε πολυ λογικες τιμες.

 

Ο Παβέζας δεν κάνει ακόμη τα σέρβις στο Ζάχο; Πολύ καλός.

 

+1 Επίσης για Λάμπη.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι προτάσεις που σου είπανε είναι πάνω κάτω ότι μπορείς να βρεις στη Θεσ/νίκη, ένας ακόμα, εθνικης αμυνης 1 στο κρατικο θεατρο, Θεόδωρος Παρασκευόπουλος. Προσωπικά είχα πάει πριν χρόνια μονο στο The Art Of Wood αλλά μετά τα έκανα όλα μόνος μου.

 

Εάν η κιθάρα σου σε αξία δεν πλησιάζει 4ψήφιο αριθμό και εάν δεν είσαι τελείως άσχετος, ξεκίνα δες κάνα βίντεο, διάβασε στο διαδίκτυο και μάθε. Το καλύτερο setup το κάνεις μόνος σου και δεν κοστίζει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου