Προς το περιεχόμενο

orange micro terror


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.thomann.de/gr/cat.html?gf=tube_guitar_combos&oa=pra

 

http://www.dv247.com/search/0/0/ProductPrice/Ascending/tube+combo/1/

 

http://smart.noiz.gr/listings.php?category=10

 

 

Ψαξε,σημειωσε,ρωτα για οποιον σου κανει στο ματι..Κοιτα blackstar,bugera V22 με λιγα λεφτα παραπανω,δες και ενα θεμα εδω στο φορουμ που ειναι τρεχων αυτον τον καιρο..

 

Κοιτα κατα προτιμηση combo..θα σου ερθει και πιο φθηνα..Αν θες κεφαλη για τοσα λιγα watt και 1Χ12 καμπινα κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει..θα δωσεις περισσοτερα χρηματα και θα κερδισεις μονο σε μετακινησεις (υποτιθεται πως ειναι πιο ευκολο να το μεταφερεις λογω βαρους. Ξεχωριστα παντα,οχι ολο το συστημα)

 

Αλλα τι να ζυγισει και ενα κομπο στα 20 βατ? πουπουλο ειναι.. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μου κανει εντυπωση που λεγονται τοσο καλα λογια για τους jet city,αλλα νομιζω δεν εχουμε ακουσει γνωμη απο κατοχο.Γτ ετσι ενω πωλειται κ σε πολυ καλη τιμη καινουριος!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γνωρίζω έναν πανευτυχή κάτοχο και τον έχω δοκιμάσει εξονυχιστικά. Οπότε εγγυώμαι για ότι λέω....με την πρώτη ευκαιρία θα τσιμπισω έναν...

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα μου ειναι πως μενω στην κοζανη και  δεν εχει καλα εξοπλισμενα μαγαζια ωστε να δοκιμασω τις επιλογες μου στους ενισχυτες που προτεινονται οπως ο jet city

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα μου ειναι πως μενω στην κοζανη και  δεν εχει καλα εξοπλισμενα μαγαζια ωστε να δοκιμασω τις επιλογες μου στους ενισχυτες που προτεινονται οπως ο jet city

Μην πάρεις κάτι που δεν το έχεις ακούσει όσο και καλές κριτικές να σου λέμε εμείς!Ακόμα και boogie,soldano κτλ να διάλεγες πάντα μπορεί να μην είναι αυτό που ζητάς.Έχεις βάλει ένα όριο στο budget και δεν θες(ή δεν μπορείς) να ανέβεις και είναι λογικό και σεβαστό.Κάνοντας όμως μια τέτοια κίνηση διακινδυνεύεις να πετάξεις το μισό ποσό πουλώντας τον την επόμενη μέρα.Δες τι μπορείς να δοκιμάσεις και επέλεξε απο αυτά.Αν είναι κάτι ακριβότερο τότε κάνε υπομονή μέχρι να μαζέψεις τα υπόλοιπα.Ενισχυτή παίρνεις όχι πένες.Και αν τον χρησιμοποιείς όπως λες θα είναι σε μόνιμη βάση το μεγαλύτερο μέρος του ήχου σου.Σημασία έχει να τον ευχαριστηθείς εσύ.Στο λέω γιατί αρκετές φορές έχω γλιτώσει (ευτυχώς) την τελευταία στιγμή απο άσκοπες αγορές.Η υπομονή είναι αρετή.Στο Noiz βγαίνουν αρκετά συχνά πολύ καλές ευκαιρίες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα μου ειναι πως μενω στην κοζανη και  δεν εχει καλα εξοπλισμενα μαγαζια ωστε να δοκιμασω τις επιλογες μου στους ενισχυτες που προτεινονται οπως ο jet city

 

...καλα και αθηνα να εμενες δεν νομιζω να τον βρεις σε μαγαζι....το πολυ πολυ να πηγαινες στον φιλο να τον δοκιμαζες...χαχαχαχαχαχα

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου