Προς το περιεχόμενο

καθαρισμός μπάσου


airheads

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μόλις έφτιαξε αυτό ο φίλος ο μπασίστας και είπα να το μοιραστώ μαζί σας..εμενα μου άρεσε.απλό και παραστατικό,ιδιαιτερα για αρχαριους.  ;D ;D

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα το βιντεο αλλα πες του να μην βαζει το λαδακι στα ταστα επανω γιατι αμα ειναι ανοξειδωτα δεν φευγει ευκολα και θα μενει επανω στις χορδες και ετσι θα βρομιζει τις χορδες πιο ευκολα  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα το βιντεο αλλα πες του να μην βαζει το λαδακι στα ταστα επανω γιατι αμα ειναι ανοξειδωτα δεν φευγει ευκολα και θα μενει επανω στις χορδες και ετσι θα βρομιζει τις χορδες πιο ευκολα  ;)

 

Μετά σκουπίζω ολοκληρη την ταστιερα πολυ καλα για να φύγει εντελως το λαδι και μαζι του και η βρομια δεν μένει τιποτα στα ταστα ουτε στην ταστιερα. Ισα ισα καθαριζουνε και αυτα  :) ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά σκουπίζω ολοκληρη την ταστιερα πολυ καλα για να φύγει εντελως το λαδι και μαζι του και η βρομια δεν μένει τιποτα στα ταστα ουτε στην ταστιερα. Ισα ισα καθαριζουνε και αυτα  :) ευχαριστω

Να φανταστω οτι εισαι ο ιθύνων πισω απο το βιντεο......  :D :D

Τοτε δεν ειναι stainless steel τα ταστα σου  ;) (οχι οτι ειναι κακο)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστω οτι εισαι ο ιθύνων πισω απο το βιντεο......  :D :D

Τοτε δεν ειναι stainless steel τα ταστα σου  ;) (οχι οτι ειναι κακο)

 

 

ναι εγω ειμαι  :D  με λιγα λογια δεν αφηνει καταλοιπα το λαδι  με ενα καλο καθαρισμα ευτυχώς :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου