Προς το περιεχόμενο

ψηφιστε τον γρηγοροτερο και καλυτερο κιθαριστα



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αυτα που λετε για το Σομπολο, τα λετε για πλακα ετσι?τα videa που ειδα τουλαχιστον ηταν τουλαχιστον αστεια :lol: :lol: :lol:

Για την 15χρονη μαθητρια ομως θα συμφωνησω με το antouan!

 

Υ.Γ μηπως εννοουσατε τον Πανο Σομπολο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα που λετε για το Σομπολο' date=' τα λετε για πλακα ετσι?τα videa που ειδα τουλαχιστον ηταν τουλαχιστον αστεια :lol: :lol: :lol:

Για την 15χρονη μαθητρια ομως θα συμφωνησω με το antouan! [/quote']

 

αστεια τα videos του;μα γιατι το λες αυτο; :lol: :lol:

α!αυτα που επαιζε η μαθητρια δεν χρειαζεται να πηγαινει σε δασκαλο για να τα παιξει.μονος σου αν καθησεις και ξεσκιστεις να βγαλεις ενα κομματι οπως και αν το παιξεις δεν εχει σημασια,θα το βγαλεις...(και ας το εκτελεσεις στην κυριολεξια :lol: ) :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

petrucci φυσικά

 

*λίγο άκυρο thread

 

Όλοι οι καινούριοι με κάτι τέτοια ξεκινάν και μετά μερικούς μήνες σου "κουρδίζουν" μέχρι και ξύλα :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όλοι οι καινούριοι με κάτι τέτοια ξεκινάν και μετά μερικούς μήνες σου "κουρδίζουν" μέχρι και ξύλα :wink:

 

 

:D :D :D :) :roll: :roll: :o

 

Έτσι είναι.Πάντως φίλε μου,καλά έκανες και το έβαλες αυτό το ποστ αν το ήθελες,αλλά έστω ότι σου απαντούσαν όλοι: τί παραπάνω γνώση θα είχες?Ή μήπως θα άλλαζες γνώμη, αν οι πολλοί ψήφιζαν άλλον από σένα? ¶ρα φίλε μου, αν εσύ θεωρείς π.χ. τον Petrucci και "καλύτερο" και "γρηγορότερο", τότε χεσ...κες τί νομίζουν οι άλλοι.

Πάντως εμένα προσωπικά δεν με συγκινεί καθόλου η ταχύτητα (βάζω να ακούσω τέτοιους κιθαρίστες πολύ σπάνια,όπως βάζαμε παλιά - θα θυμούνται οι παλιότεροι - χάρλεμς αντί να δούμε πραγματικό NBA.Δεν έβλεπες μπάσκετ ,απλά κάτι καραγκιοζάκους που εντυπωσίαζαν με μπασκετικά σκετσάκια,έτσι για να γελάσεις λίγο και μετά γυρνούσες στον "μιχαλάκη" που έδινε ρέστα.... )

Από την λίστα σου πάντως δεν νομίζω ότι ο BB KIng ανήκει στους γρήγορους (ευτυχώς δηλαδή), το στυλ του είναι τελείως διαφορετικό από τους άλλους και δεν βασίζεται σε ταχύτητα,αλλά στο περίφημο ΒΒ feeling.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου