Προς το περιεχόμενο

Παιδί του MTV


atreu73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξαιρετική ερμηνεία.

Θα μπορούσα να το φανταστώ να παίζει στο ραδιοφωνικό playlist Κραουνάκη / Λαζόπουλου και σχετικών δυνάμεων.

 

Υ.Γ. Ευρηματική η χρήση του πιάνου.

 

Ακριβώς.

Όχι το στυλ μου αλλά για το κοινό που απευθύνεται, εύστοχο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετική ερμηνεία.

Θα μπορούσα να το φανταστώ να παίζει στο ραδιοφωνικό playlist Κραουνάκη / Λαζόπουλου και σχετικών δυνάμεων.

 

Άντε ο Κραουνάκης αλλά γιατί ρε αφεντικό με βάζεις δίπλα με Λαζόπουλο; Με πληγώνεις. Εγώ τουλάχιστον δεν κόβω την σάτιρα στην μέση για να κλάψω για χ,ψ θέματα.

 

Μια παρατηρηση ακομα που νομιζω ισχυει για ολα τα κομματια σου. Αντιλαμβανομαι οτι ο τροπος που τα παρουσιαζεις μπορει να ειναι demo, η να τα γραφεις ολα μονος σου απο επιλογη η απο αναγκη, ωστοσο νομιζω ειδικα καποια εξ'αυτων (οπως το we come from the valley) θα απογειωνονταν με μια πιο πλουσια ενορχηστρωση, κ συνεισφορα και αλλων μουσικων.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο fenderiarhs. Μια μπάντα που θα έλεγε τα τραγούδια μου θα ήταν όνειρο. Το είχα επιχειρήσει στο παρελθόν αλλά οι τύποι αντίθετα με πολλούς εδώ ήταν ΓΤΠ. Καλά παιδιά αλλά ΓΤΠ. 

Μπορείς όμως να πάρεις το we come from the valley και να του αλλάξεις τα φώτα. Τα κέρδη μισά μισά.

 

 

ΥΓ. Να ξες, το ανέβασα στο youtube. Πήρε 13 views.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Άντε ο Κραουνάκης αλλά γιατί ρε αφεντικό με βάζεις δίπλα με Λαζόπουλο; Με πληγώνεις. Εγώ τουλάχιστον δεν κόβω την σάτιρα στην μέση για να κλάψω για χ,ψ θέματα.

Ενδεικτικά τους ανέφερα και μιλάω για ραδιοφωνικές τους εκπομπές που άκουσα στο παρελθόν. Οχι συνθέσεις. Σόρι αν δεν συμφωνείς. ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου