Προς το περιεχόμενο

Melodic Jamming Vol 1. - Xristoforos T. *NEW*


christoforost98

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα κυριες και κυριοι..!!

Χριστοφορος Τριανταφυλλου ονομαζομαι.Φετος ''νομιμος'' για το site εδω περα (16 χρονων) ειπα να αρχισω να μπαινω και γω στο 'λουπακι' των μουσικων..Λοιπον εδω περα εχω την πρωτη μελωδικη σειρα, οπου αποτελειται απο 3 κομματια εκ των οποιων το ενα το εχω ηδη ανεβασει στο youtube..εχω ηδη αρχισει και δουλευω την δευτερη σειρα η οποια πιστευω θα ειναι πολυ πιο αναβαθμισμενη και σαν παιξιμο-τεχνικη αλλα και σαν ηχο..Θα με βοηθουσε αρκετα η γνωμη σας και περισσοτερο στο τι να φτιαξω στον ηχο της κιθαρας στα χερια μου και γενικα εσεις οι επαγγελματιες ξερετε..Δεν εχω τα μηχανηματα τα οποια πιστευω θα επρεπε να ειχα..με guitar rig 5 γινεται η δουλεια και προσπαθω να φτασω τον ηχο που θελω..Αυτα προστοπαρον..Αν δεν σας κανει κοπο εγγραφη στο καναλι και διαδωστε το βιντεακι,αν οντως αξιζει ειδαλλως μην το κανετε..Ευχαριστω πολυ..

Ελπιζω να σας αρεσει..!! :P ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ δεν είμαι επαγγελματίας, ερασιτέχνης είμαι, αλλά αυτά που άκουσα μου άρεσαν, ιδιαίτερα για το νεαρό της ηλικίας σου  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστόφορε εμένα μου άρεσε πάρα πολύ!

 

Συνδυάζεις γρήγορα περάσματα και πολύ μελωδικές γραμμές.

Μπράβο σου και καλή συνέχεια! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστόφορε,το ταλέντο σου ξεχειλίζει...Από αυτό το μικρό δείγμα που άκουσα τουλάχιστον.Παίζεις καταπληκτικά για την ηλικία σου.

Και ο ήχος σου είναι μια χαρά,μην τρελαίνεσαι.Από μία Cort και ένα Rig 5 τον βγάζεις.

 

Όσο για τα "μηχανήματα τα οποία θα έπρεπε να είχες",πιστεύω ότι έχεις όλο τον καιρό μπροστά σου για να ψαχτείς...Δεν θα έπρεπε να είναι όμως στις άμεσες προτεραιότητες σου.

Τελειοποίησε την τεχνική σου,σπούδασε και παίξε μουσική όσο μπορείς και όλα τα υπόλοιπα θα έρθουν.

 

Μπράβο σου και συνέχισε.

 

 

Υ.Γ.Ούτε εγώ είμαι επαγγελματίας. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν απαντούσε κιόλας το παληκαράκι στις απαντήσεις των αναρτήσεών του (απ'ότι είδα δεν απάντησε σε κανένα post του μετά την ανάρτηση του) θα ήταν ακόμα καλύτερα.... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι πολυ καλος για την ηλικια σου χωρις αμφιβολια, ΑΛΛΑ:

Aν σε ακουγα αναμεσα σε εκατομυρια παικτες που παιζουν αυτο το στυλ, δεν θα σε ξεχωριζα....

Προσπαθησε τωρα που ειναι νωρις να βρεις το δικο σου στυλ, τον δικο σου ηχο, την δικη σου προσωπικοτητα, πραγματα που θα σε κανουν να ξεχωρισεις απο τον "σωρο", να αποκτησεις ταυτοτητα... Συνεχισε την προσπαθεια.

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια..

οντως και γω πιστεύω ότι θα πρεπει να αρχισω να φτιάχνω το δικο μου στυλ και τον δικο μου ηχο..

Για οσους με εχουν ξανακούσει θα ηθελα να μου πουν αν υπαρχει μια βελτιωση σχετικα με το παρελθον..σε τεχνικη και παιξιμο περισσότερο..Λετε εαν αγορασω μια καλυτερη κιθαρα στην τιμη περιπου των 700 ευρω να αναβαθμιστω και σαν παιχτης δηλαδη να με βοηθησει περισσότερο ? και παλι ευχαριστω..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααα και φίλε?μου συγνωμη που δεν απαντσουσα στα πρωιγουμενα αλλα θυμαμαι ειχα να να θεμα με την ηλικία και δεν μαφηνε το site  κατι τετοιο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστόφορε εμένα μου άρεσε πάρα πολύ!

 

Συνδυάζεις γρήγορα περάσματα και πολύ μελωδικές γραμμές.

Μπράβο σου και καλή συνέχεια! :)

 

Αυτό ακριβώς .

Μπράβο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααα και φίλε..μου συγνωμη που δεν απαντσουσα στα πρωιγουμενα αλλα θυμαμαι ειχα να να θεμα με την ηλικία και δεν μαφηνε το site  κατι τετοιο :(

 

πλεον θα ειμαι μεσα και θα ειμαι σε επαφη μαζι σας ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου