Προς το περιεχόμενο

χρηση μπρασσου για μεταλλικα chrome εξαρτηματα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους!Εχω βγαλει την σκουρια σε μαγνητες(βιδακια),βιδες διαφορες, την γεφυρα και για να τα κανω καινουργια να γυαλισουνε δηλαδη σκεφτομαι να τα μπολιασω σε μπρασσο...ωστοσο θελω μια γνωμη για το αν ειναι ορθη επιλογη και πως θα κανω την χρηση..ευχαριστω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κιθαρα εχεις ?

Μηπως τους μαγνητες να τους αφηνες απ'εξω απο το "μπολιασμα" ? Μιας και θα χαλασει το κερι τους ? Επισης εκτως απο την γεφυρα (που με λιγη καλη θεληση και τριψιμο με WD40 θα φυγει η σκουρια) μηπως να σκεφτοσουν οτι βιδες κ.τ.λ. θα ηταν καλυτερα να παρεις καινουργια μιας και το κοστος τους ειναι γελειο ?  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φθινοι αλλα οπως και να χει δεν με εχουν προβληματισει..χρησιμοποιησα αντισκουριακο τελικως και μια λεπιδα για να ξισω τα χοντρα.Τωρα αυτο που λες με το κερι στους μαγνητες για ριξε μου τα φωτα σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φθινοι αλλα οπως και να χει δεν με εχουν προβληματισει..χρησιμοποιησα αντισκουριακο τελικως και μια λεπιδα για να ξισω τα χοντρα.Τωρα αυτο που λες με το κερι στους μαγνητες για ριξε μου τα φωτα σου..

Δεν ειναι και προβολεις αλλα ολοι οι μαγνητες για να "θωρακιστουν" εχουν βουτιχτει σε υγρο κερι....  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου