Προς το περιεχόμενο

Πώς να προσεγγίσω έναν φημισμένο συνθέτη?


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nikolas to eida to email and I thank you gia tin prosfora.

Eimai Nepal tora kai den eho ellinika ston commodore apo opou sou stelno apantisi.

Tha ta poume apo konta otan katevo Ellada.*

 

 

Και ον α μορ σίριους νόουτ, συμφωνώ για την υπομονή.

Άστο λίγο και ξαναδοκίμασε την προσέγγιση.

Δεν νομίζω ότι θα σε αγνοήσει.

Μας έχει κακομάθει αυτό το email......

 

 

*άργησα πουναπάρει......  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

... και...

 

Αυτή τη στιγμή του μιλάω στο facebook τελικά!

 

Για να δούμε... ;)

 

Σας ευχαριστώ όλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Νικόλα στείλε του ένα δείγμα του έργου σου, και ένα δείγμα των εκδόσεων!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ψηφιακά το έκανα φυσικά... Αλλά δε μπορώ να του στείλω τίποτα αν δεν ξέρω την διεύθυνσή του! Άσε που είναι υπερβολικά πιεστικό...

 

Τέλος πάντων, έχουμε επαφή στο facebook και περιμένω απάντησή του. Είναι στην Αμερική, οπότε μεσημεράκι. Ελπίζω να έχει απαντήσει μέχρι το απόγευμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • Guru

Λοιπόν,

 

Πριν 2-3 χρόνια υπήρχε αυτό το θέμα.

 

Σήμερα ο κύριος (βασικά ο Mike Garson είναι (ναι, αυτός ο πληκτράς)) είναι μέρος του εκδοτικού οίκου μου, σχετικά με το project "250 piano pieces for Beethoven"!

 

YAY! ^_^

 

Μου πήρε 2-3 χρόνια αλλά μια χαρά τελικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν,

 

Πριν 2-3 χρόνια υπήρχε αυτό το θέμα.

 

Σήμερα ο κύριος (βασικά ο Mike Garson είναι (ναι, αυτός ο πληκτράς)) είναι μέρος του εκδοτικού οίκου μου, σχετικά με το project "250 piano pieces for Beethoven"!

 

YAY! ^_^

 

Μου πήρε 2-3 χρόνια αλλά μια χαρά τελικά!

 

Μπράβο!!!!!!!!

με είχε πάρει να ξέρεις τηλεφωνο και με ρωτησε, εναν νικόλα έλληνα τον ξέρεις? Λέει τιποτα? εγω να ξερειες του ειπα......... με κλειστά μάτια mike, ειναι οκ. Μου απάντησε, Κωστα αφου το λες εσυ, προχωράω. Του λεω λοιπον, φιλε προχώρα και σιγα σιγα, εχεις μαθει, καλά τα πας, μην αγχωνεσαι. Το λες αλήθεια μου λεει Κώστα? Γιατι ξερεις ποσο σημαντικός εισαι για εμένα.....................

 

Και δεν ελεγες ποιος ηταν απο τοτε να τον επαιρνα ενα τηλεφωνο να στον εστελνα.................. Τον Μιχαλακη μωρε? χχαχαχχχχαχαχαχα

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίνοντας εξ ιδίων, εγώ δλδ που είμαι πουθενάς και καταφέρνω να παίζω της παπαρίτσες μου με 3-4 άνθρωπες σπουδαίους-σίγουρα, όχι σα τον δικό σου- μου φαίνεται απολύτως φυσιολογικό, εσύ που ξερεις και 10 πράγματα και είσαι ολίγον πιο σοβαρός από μένα ;D ;D ;D να συνεργάζεσαι με όποιον τραβά η ψυχή σου και η όρεξή τους  8)

Θέλει λίγο θράσος, ταπεινώτητα- ως ποιος είσαι- συνέπεια στη συνεργασία και καλό πλασάρισμα..............ναι και υπομονή, δεν είναι όλοι κρεμασμένοι απ τα ούμπαλά σου, έχουν και δικά τους.

  Καλή συνέχεια  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...
  • Guru

Να δώσω και τα νεότερα...

 

Μόλις τώρα ο Mike (και καλά φίλοι πλέον) συμφώνησε στο να έχω την έκδοση και τη διανομή των έργων του NOWTUDES (νέες σπουδές πιάνου (φανταστικά έργα)), για όλο τον κόσμο.

 

Το 2017 θα είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον (και ο εκδοτικός θα αγγίζει τους 100 συνθέτες! :D )

 

Sorry για την τρελή περηφάνια αλλά.... τι να κάνω?  >:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου