Προς το περιεχόμενο

"Μικρές Ανταρσίες"Ενα τραγούδι μου,την γνώμη σας


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι αρκετα προσεγμένη δουλειά σε επιπεδο μιξης. H lead που χανει το χρόνο και έχει τοποθετηση σε σημείο που δεν ηθισται για solo lead ειναι το πιο κραχτο σημείο που θελει απλά μια διορθωση.

 

Τα quotes απο τους άλλους φιλους ειναι πραγματα που θα ηθελα να πω και εγω οποτε θα ηταν πλεονασμος να τα ξανααναφερω.

 

Ομως θα πώ απο την πλευρά μου οτι το κομμάτι ειναι καλό , η ερμηνεία σου του ταιριάζει και αμα θελεις να το τελειοποιήσεις σε αυτες τις ανωτέρω επισημανσεις, να το κάνεις,  γιατι του αξίζει.

 

Ενα μεγαλο μπράβο απο εμένα.

 

Διαφωνώ δε καθέτως και κατηγορηματικά  με το σχολιο σου για το αυτί σου, ακουγοντας αυτό που εφτιαξες πιστευω οτι το αυτί σου ειναι πολύ καλό και συμμαχός σου στον δρόμο προς το απόλυτο.

 

Να έχεις συγκρατημενη αυτοπεποίθηση πλέον, εισαι στο σωστο δρομο και πολλά υποσχόμενος και στην παραγωγή.

Μια μέρα όλα αυτά που βλέπεις γύρω σου θα γίνουν δικά σου. :-)

 

Σε ευχαριστώ cos ,το θέμα με το σόλο είναι ότι έγραψα δυο κιθάρες τις πάναρα έτσι και παιξαν σε όλο το τραγούδι έτσι,Θέλω να πω ότι πήγα να δώσω ένα προβέ στυλ,δεν έκατσα να παίξω σόλο μόνο του,και οι δύο κιθάρες είναι γραμμένες χωρίς πάυση απο την αρχή μέχρι το τέλος,και χωρίς κόψιμο και αλλο πανάρισμα στο σόλο.Στο σόλο ξέφυγα πιστέυω λόγω latency και στραβού παιξίματος.Όπως και να'χει σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.Προσπαθώ να βγάλω κάτι πιο πλήρες και κάνω λάθη στη βιασύνη μου και έλειψη υπομονής αλλά θα μάθω που θα πάει.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου