Προς το περιεχόμενο

Groovy sense live at Art gallery cafe 2010


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Eνα μικρης διαρκειας βιντεο απο της εμφανισεις της μπαντας μου το 2010 στο ART GALLERY CAFE τον Μαιο & Οκτωβριο .

Παιζουν οι :Κωστας Μαυριδης μπασο,Αλεκος Ορφανος :πιανο ,Βασιλης Τριανταφυλλοπουλος :πιανο (Οκτωβριος 3 εμαφανισεις ) ,Ντιντι Παναγιωτου :Φωνη & ο γραφων : τυμπανα κλπ διοικητικες ,εμπορικες εργασιες!!

Δεν ειναι τιποτα σπουδαιο ετσι για την αναμνηση το ανεβασα (μολις μου ηρθε σημερα απο την Τραγουδιστρια μας Ντιντι ).Το Γκρουπ εχει διαλυθει αλλα απ'οτι φαινεται θα ξαναπαιξουμε με αλλη συνθεση (ελπιζω ομως να ειναι η Ντιντι μαζι μας.!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ  ΠΑΙΔΙΑ!!

Οπως ειπα το γκρουπ ειναι πολυ πιθανο να επανασυνδεθει με τα δυο αρχικα του  μελη Didi &Pericles !!

Ειμαι σε επαφη με 2-3 πληκτραδες .Αυριο ερχεται η Didi  απο το εξωτερικο και θα εχουμε καποιες συζητησεις .Οποτε ελπιζω σε καμια εβδομαδα να εχουν βρεθει και οι αλλοι δυο μουσικοι και να κναουμε τις προβες μας μιας και υπαρχουν δυο μαγαζια που εχουν εκδηλωσει ενδιαφερον ακουγοντας το cd -demo.

@Kkmspm : φιλε μου ευχαριστω για τα καλα λογια αν δεν εχεις ακουσει το Demo μας ειναι στα clips ,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Groovy Sense .απο Pericles .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου