Προς το περιεχόμενο

Δέκα εύκολα κομμάτια


atreu73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραια τραγουδια...ιδιαιτερα, θα συμφωνησω και εγω με τον φιλο που προτεινε να βρεις ενα-δυο μουσικους, θα απογειωθουν τα κομματια.

Μου αρεσε πολυ η ερμηνεια σου...εχεις ακουσματα απο Peter Hammill ? γιατι μου τον θυμησες αρκετα.

Καλη συνεχεια.

το ''πάσο'' τρώει το λουκούμι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Hammill? Γιατί όχι και αυτός, αν κρίνω απ τον εαυτό μου, εκ των υστέρων έχει τύχει να μου υποδείξουν κάτι που απλά ήταν βαθειά στο μυαλό μου και ούτε καν το αναγνώριζα στις ακροάσεις κατά τη διάρκεια των ηχογραφήσεων :)

 

Άρχοντα μου πάντα θαύμαζα τα άσθματά σου σε βαθμό ζηλοφθονίας για το ταλέντο σου στο στίχο, τη σύνθεση, τη φωνή σου, την ικανότητα στο πιάνο..........

Εντάξει επαγγελματίες στη λεπτομέρεια δεν θα γίνουμε ποτέ, δεν έχουμε το χρόνο-λόγο δουλειάς- την ηλικία να ρισκάρουμε αλλαγή επαγγελματικού προσανατολισμού.

 

Πριν λίγο με πήρε ο προαγωγός για κάτι που του έδωσα να κάνει παραγωγή και με άρχισε στα ''πρέπει να περάσεις απ το στούνδιο δια υπόθεσή σου'' ;D ;D ;D

Ταλαιπωρώ αυτόν, ταλαιπωρούμε εγώ λόγο έλλειψης χρόνου και ανικανότητας να επαναλάβω σε ''επαγγελματικό'' επίπεδο πράγματα που βγήκαν υπό ειδικές συνθήκες, όμως τον ντρέπομαι και σκύβω το κεφάλι και όσο άχρηστος και να είμαι, με τη βοήθειά του κάτι καταφέρνουμε ;D ;D ;D........ απλά αργώ, αργώ τραγικά και νοιώθω άσχημα που ασχολούνται άνθρωποι για τη προσωπική μου Τάβλα ;D

Αυτά σε σχέση με ότι σου είχα γράψει προηγούμενα για χέρια βοήθειας. Μια χαρά είσαι συνέχισε όπως τραβάει η καρδιά σου, είτε μόνος, είτε με παρέα. Το αποτέλεσμα θα είναι ίδιο, κάθε Κυριακή θα βγάζουμε δίσκο από αλπακά στις κατά τόπους ενορίας, απλά μερικοί φίλοι και ακροατες θα μας μείνουν κοινωνοί των δημιουργιών μας, μπορεί να γνωριστούμε και να γίνουμε και φίλοι, που ξέρς.

   Δώκε πράμα στο λαό λαίμαι  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Εχω ενα θεμα με την συνδεση σημερα σερνεται και δεν μπορω να κανω και πολλα πραγματα

Απο οτι ειδα ειναι κομματια που εχεις ανεβασει κατα καιρους εδω.Οταν ειχα πρωτογραφτει στο νοιζ ειχα ερευνησει και ειχα κατεβασει αρκετα ,ηδη εχω ενα φακελο atreu καβαντζα δηλ.Οταν μπορεσω να τα κατεβασω θα τα ακουσω σαν κατι πιο ολοκληρωμενο αυτην την φορα.Εκανες καλη κινηση παντως.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη βλέπετε και εσείς τη μπάρα με το "featured member - atrew73" στα αριστερά ή με πείραξε η πολύ ακρόαση?

Τη βλέπω κι εγώ, μην ανησυχείς!  ;D

Νομίζω είναι μια ωφέλιμη προσθήκη στο forum. Αν θα μπορούσε να επεκταθεί σε ένα "Noiz Player" στο οποίο θα μπορούμε να ακούσουμε κομμάτια που έχουν ανεβάσει συμφορουμίτες, θα ήταν ακόμα ωραιότερο. Βέβαια δε γνωρίζω πόσο εύκολη είναι μια τέτοια υλοποίηση. :)

 

Συγγνώμη για το off-topic.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταγγέλλω απ τούτο το μετερίζι, τον τύραννο ιδιοκτήτη του φόρουμ πως προωθεί ανέντιμα τη δισκογραφία του κολλητού του Ατρεου.

Φτάνει πια η τυραννία, καιρός να ξεσηκωθούμε αδέλφια 8)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου