Προς το περιεχόμενο

"Hey little girl" Την γνώμη σας.


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα παλιό σχετικά τραγούδι(προ νοιζ εποχή) το άκουσε ο ντράμερ που παίζουμε τελευταία και του άρεσε πολύ.Εμένα από πάντα μου άρεσε σαν τραγούδι.Το ανεβάζω για να μου πείτε τη γνώμη σας .Κάθε σχόλιο δεκτό και πάνω απο όλα επιθυμητό.

Hey_little_girl.mp3

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εισαι ροκενρολλας,γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε?

Γιαννο(μας επιτρεπεις πιστευω να σε λεμε Johnny Thunders αντι για Γιωργο μια και το συνηθισαμε ;D)για τα γουστα μου το καλυτερο σου ως συνθεση αλλα και ως ηχος.

Ωραια η χρηση ακουστικης,ωραιες οι ρυθμικες αλλα και τα λιντ και πολυ καλα φωνητικα.

Μια χαρα και το κουρδισμα επισης.

Σ'ωραιος λεμε!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουγες (ακούς) Stooges και Velvets μικρός? ;D Χωρίς πολλά από τα συνηθισμένα μικροπροβληματάκια στις μίξης οργάνων, μακάρι βέβαια να κάναμε στα τραγούδια μας παραγωγές σαν του Superfunk ας πούμε :o Μάλλον το καλύτερό σου από πλευράς παραγωγής, το άκουσα από ακουστικά, από το στερεοφωνικό και από τα ηχειάκια του λάπτοπ 8)  Ή φωνή σου μέσα στο mood του κομματιού (πολύ καλή και με σωστή προφορά), το σόλο αντιθέτως ήθελε λίγο δουλίτσα ακόμη. Πολύ ωραίος!!!

το άκουσε ο ντράμερ που παίζουμε τελευταία
Που θα σας ακούμε-βλέπουμε σε "λίγο" καιρό? ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το άκουσε ο ντράμερ που παίζουμε τελευταία και του άρεσε πολύ

Έτσι, να τους ακούς τους ντράμερς, έχουμε υψηλά αισθητικά κριτήρια!  ;) 

 

Ότι είπαν τα παλικάρια από πάνω.

 

Μπράβο για άλλη μια φορά Γιώργο.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά.Εκείνο το διαστημά που τα έγραφα είχα φάει για πολλοστή φορά το κόλημα με τους stones(keith richards)κούρδισμα σε σολ ανοιχτό και όλα τα ριφ τα γύρναγα εκεί ,όπως και εδώ.Γενικά η ακουστικούλα εκεί οφείλεται στην  ηχογράφηση ,στις ηχογραφήσεις απο stones που παίζαν πολλές ακουστικές γενικα.Τεσπα αυτά.

 Η μπάντα φιλτάτε γείτονα είναι σε περιόδο πρόβας.Είμαστε ένα απλό ροκενρολλ τρίο ,με κυρίως δικά μου τραγούδια,και λίγες και επιλεγμένες διασκευές που φέρνουμε στα μέτυρα μας.Θέλουμε δουλειά ακόμα.Καλά Χριστούγεννα το βλέπω κανά λαιβ.Ειδομεν.

Πάντως σας ευχαριστώ και πάλι gvour kai cigaret,χαίρομαι που μια παλιά ιδέα στάθηκε και σαν σύνθεση αλλά κυρίως σαν μίξη και με σωστά επιτέλους τύμπανα.Να είστε καλά.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι, να τους ακούς τους ντράμερς, έχουμε υψηλά αισθητικά κριτήρια!  ;) 

 

Ότι είπαν τα παλικάρια από πάνω.

 

Μπράβο για άλλη μια φορά Γιώργο.

Χάρη εσύ δεν μετράς ,είσαι της οικογένειας πλέον,χαχαχαχαχα

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζόνι ωραίο, αν και σε έχω πει πως μετά από τόσα χρόνια που έχουν περάσει από τότενες σε θέλω σαν φανατίλα οπαδό του είδους, να βάλεις και καμιά πινελιά πιο μονδέρνα ;D

Άμα ξεκινήσει το γρουπ τα λάιβ και κατηφορίσετε και Αθήνα, θα έρθω για χορό πρώτο τραπέζι πίστα.

 

Αυτά για τις ακουστικές, τα φωνητικά και τα κρουστά, κι εγώ από κει που τα ψώνισες κι εσύ τα έχω πάρει και προσπαθώ να χώνω  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Σάμυ.Τι να βάλω ο κακομοίρης,παραπάνω κάνα ταξίμι με τζουρά ?χαχαχαχαχα.Πλακά κάνω.Σάμυ μακάρι να προχωρήσει η μπάντα και να μπορέσουμε να κάνουμε λάιβ.Για αθήνα μάλον δύσκολα αλλά και γιατί όχι.Και γώ θέλω να σας δω απο κοντά κάτω από λαιβ ροκενρολλοσυνθήκες.Ισως σε καμιά εκδήλωση του Νοιζ.Θα κάνουμε καμιά ανετρεπτική νοιζομπάντα εγώ εσύ και ο Χάρης.Σκέτη βαβούρα έτσι για να σφίξουν οι ποποί.χεχεχεχε

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό Γιώργο! Μπράβο!

Πέτυχες μια χαρά τη μίξη, αλλά το σόλο ήθελε λίγη δουλίτσα ακόμη.  ;)

Σε ευχαριστώ geodimitri ,αλλά μιας και μου ξανακάνανε το σχόλιο για το σόλο σε αυτό.Εχει δύο σόλα.Εμένα μου ακούγονται καλά.Τι άλλο να έβαζα ,ντάξει μετά είναι στο δάχτυλο και τις επιρροές που έχει ο καθένας.Το κλείσιμο να μου λέγατε ότι σηκώνει κάτι άλλο και όχι αυτό το απότομο ναι το δέχομαι,δηλ και στο σόλο το δέχομαι αλλά μάλον εγώ σαν κιθαρίστας δεν μπορώ το κάτι παραπάνω.Δυστηχώς.Αν και πιστέυω ότι τα σόλα ταιριάζουν άντε να φυγά σε κανα δυο σημεία εκτός χρόνου.Τεσπα ,ευχαριστώ και πάλι για το καλό σχόλιο geodimitri.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου