Προς το περιεχόμενο

Ποιός είναι το δικό σας rock σύμβολο?


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ο καθένας δίπλα στη γνώμη του έγραφε και την ηλικία του θα ήταν πολύ πιο εξηγήσιμα τα πράγματα πίστεψέ με

 

+10000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 158
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ο παππουλης τελικα ποιος ειναι?

Στη δισκοθηκη σου, το μονο που υπαρχει απο Rock φανταζομαι ειναι ενα CD με τιτλο "50 Greatest Rock Songs Ever", ε? ;D Aκομα και ετσι να ειναι, τον κυριο επρεπε να τον ξερεις, παιζει το λιγοτερο σε 2 κομματια σ'αυτο το CD.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αν ο καθένας δίπλα στη γνώμη του έγραφε και την ηλικία του θα ήταν πολύ πιο εξηγήσιμα τα πράγματα πίστεψέ με

 

Να κάνετε το forum τότε διαθέσιμο για ανθρώπους άνω των 30,να τη βρίσκετε καλύτερα!Στη δική μου ηλικία πάντως 18(Δεκαοχτώ και ολογράφως) δεν ξέρατε ούτε που πέφτει το Ντο ορισμένοι,οπότε σας κατανοώ...

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο καθένας δίπλα στη γνώμη του έγραφε και την ηλικία του θα ήταν πολύ πιο εξηγήσιμα τα πράγματα πίστεψέ με

Είναι προφανές ότι η γνώμη κάποιου είναι συνυφασμένη με την ηλικία του και κυρίως με τα ακούσματά του.

Και πάλι όμως δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να ειρωνευτούμε τη γνώμη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη δισκοθηκη σου, το μονο που υπαρχει απο Rock φανταζομαι ειναι ενα CD με τιτλο "50 Greatest Rock Songs Ever", ε? ;D Aκομα και ετσι να ειναι, τον κυριο επρεπε να τον ξερεις, παιζει το λιγοτερο σε 2 κομματια σ'αυτο το CD.

Δεν με βοηθας,δεν με βοηθας.

Να ζητησω αραγε την βοηθεια του κοινου?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο παππουλης τελικα ποιος ειναι?

Μην το χέσουμε κιόλας το θέμα... Ε όχι να μην ξέρεις τον Lord... Είπαμε κι εγώ του νέου ρεύματος είμαι αλλά μην το χέσουμε...  :-X

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

p0k0, δε πας καμια βολτα μεχρι το σαλονι να δεις tv? Aνοιξε STAR, εχει Χατζηνικολαου με καλεσμενο τον Καμμενο.... ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το χέσουμε κιόλας το θέμα... Ε όχι να μην ξέρεις τον Lord... Είπαμε κι εγώ του νέου ρεύματος είμαι αλλά μην το χέσουμε...  :-X

Ρε παιδια θα με σκασετε.Ωραια ενταξει...το παλικαρι ειναι ο Lord.ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ειναι ο LORD?

Lord σκετο?με δακτυλιδια? Ή ειναι ο lord of the boards που λενε και οι guano πιθικοι???? ;D

 

 

EDIT:Δεν πιανει σταρ(ντεν εχει αποκοντικοποιητη καρδια μου),γαμωτο το εχασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Jon Lord είναι ο ΠΛΗΚΤΡΑΣ (αν κι αυτός ο τίτλος είναι λίγος για να περιγράψει το έργο του) των Deep Purple... Και δεν μου αρέσουν οι Deep Purple να φανταστείς!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνετε το forum τότε διαθέσιμο για ανθρώπους άνω των 30,να τη βρίσκετε καλύτερα!Στη δική μου ηλικία πάντως 18(Δεκαοχτώ και ολογράφως) δεν ξέρατε ούτε που πέφτει το Ντο ορισμένοι,οπότε σας κατανοώ...

 

Είμαι βέβαιος πως όσοι στα 18 τους δεν ήξεραν που πέφτει το Ντο σε ευχαριστούν για την κατανόηση, και πως γράφω εκ μέρους όλων των άνω των 30 ευχόμενος να πήξει το μυαλό σου ομαλά καθώς μεγαλώνεις και να γίνεις σοφότερος και πιο μετρημένος. Αν όλα πάνε καλά, την επιδεικτική αλαζονία του τύπου "όχι δεν ακούω άλλους κιθαρίστες!" θα μάθεις να την καταδικάζεις αντί να τη θαυμάζεις. Αλλά θα πάρει αρκετά χρόνια αυτό για να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου