Προς το περιεχόμενο

Πως σας φαινεται?


stratigos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ευχαριστω! ;)

 

Το ξερω (μου το ελεγες και απο τοτε οτι θελει βελτιωσεις και γεμισματα). Βασικα, το ειχα παρατησει και τωρα το βρηκα παλι που εψαχνα πιο παλια μου projects στο fl και λεω για κατσε να του κανω ενα mastering να δουμε. Πιο πολυ δηλαδη για πειραμα. Το αν θελω να το τελειωσω δεν το ξερω  :P (γιαυτο και εχει μεινει σε αυτη τη μορφη του τοτε...το ανεβασα στο youtube δηλαδη σαν δειγμα της ''δουλειας'' μου ας πουμε), αλλα αν αποφασισω να το τελειωσω και να το κανω σωστα, θα λαβω υποψιν ολα οσα μου ειπες στο προηγουμενο ποστ αλλα και στα παλαιοτερα.

 

Με 100.000 ευρω αμα θελεις το αναλαμβάνω

χαχα (πλάκα κανω)  

 

Εννοειται οτι αν θελεις το καθε καναλι ξεχωριστα (ή και τα midi), να παιξεις, πειραματιστεις κλπ, στα δινω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

στειλτο αμα θελεις γιατι μου αρεσει να ασχολουμαι, αν και θα αργησω, γιατι ο χρονος ειναι περιορισμενος.

Αν εχω και εμπνευση μπορει να δωσω κι εγω καμμια ιδέα, χωρις να επεται οτι θα πετυχω βεβαια.

Στειλτο αμα δεν βαριεσαι στο mail μου, ειναι στο προφιλ μου, χωριστα κανάλια.

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα εστειλα (σε mp3 μορφη -128kbs- για να μην γινει μεγαλο πολυ το συμπιεσμενο αρχειο). Εχω στειλει σε λουπα το καθε καναλι και οχι ολη του τη διαρκεια οπως ειναι στο κομματι, περαν τον φωνητικων που το εστειλα και ολη τη διαρκεια χωρις εφφε και σε λουπες με εφφε.

 

Ελπιζω να ηρθε και να ειναι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου