Προς το περιεχόμενο

"Crow Rooster Crow"


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα μουτρα και γεια σας.

Ατελειες υπαρχουν και παντα θα υπαρχουν αλλα η ουσια δεν αλλαζει.

Σκοτωνει!

 

Είμαι πολύ χύμα Γιώργη.Το ξέρω.Απλά δεν μπορώ να τα κάνω λίγο καλύτερα.Το ξέρω ότι θέλει ένα κάτι ακόμα αλλά.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι ροκ και γραφεις ωραια!!!

 

 

Το ξέρω ,το ξέρω,είμαι ιπτάμενος αλλά όχι τζελντεμαν που λέει και ο Ζορζ.Μη με παρεξηγείς ημουν στο χωριό και έπινα όλο το απόγεμα.Ευχαριστώ παιδιά .Ειλικρινά από την καρδιά μου.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι πολύ χύμα Γιώργη.Το ξέρω.Απλά δεν μπορώ να τα κάνω λίγο καλύτερα.Το ξέρω ότι θέλει ένα κάτι ακόμα αλλά.

Ρε Γιαννο ;D δεν επιασες το πνευμα μου.

Αυτο που λεω ειναι οτι το στυλ που παιζεις ετσι πρεπει να παιζεται,χυμα και στα μουτρα.

Ετσι τουλαχιστον μ'αρεσει του λογου μου.

Τα λαθη και οι ατελειες ερχονται δευτερη μοιρα.

Σκεψου ποσοι απο τους r'n'r δισκους που μας αρεσουν κι αγαπαμε,χωρις βεβαια να 'ναι και απολυτο αυτο,εχουν λαθη αλλα τι να λεει?

Καλα το πας,γραφεις ωραια,τραγουδας πολυ ωραια και "παιζεις".

Κι ακομα καλυτερα που αυτο που κανεις θα το παιζεις με μπαντα γιατι οπως και να το κανεις ειναι αλλιως το πραμα.

Βαρα λεμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι το έπιασα Γιώργη ,σε κατάλαβα απλά λέω και γω ο φουκαράς τι λείπει απο το να είναι πιο ωραία η παραγωγή.Αντιλαμβάνομαι την μουσική μου και το χύμα της και γουστάρω, απλά μερικά πράγματα και γω θα τα ήθελα αλλιώς αλλά ακόμα τα ψάχνω.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ fuzion.

  Τώρα ξέρω επαναφέρω το θέμα αλλά ένα ευχαριστώ σε αυτούς που σχολιάζουν νομίζω το οφείλουμε όλοι.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου