Προς το περιεχόμενο

George L's στην Ελλαδα???


aggeloskrv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωχ, ξύνεις πληγές.

 

Στην Αθηνα τα τελευταία τα πήρα στο drumstore και στον Παναγοπουλο. Προς το παρόν, και εδώ και κανένα μήνα, έχουν αμφότεροι ξεμείνει και "δεν ξέρουν ποτέ θα ξαναφερουν"

 

Παρηγγειλα μέσω amazon uk, απο το guitar and strings, περίμενα ένα μήνα και δεν ήρθαν ποτέ. Υποτίθεται οτι τα έστειλαν με απλό ταχυδρομείο, που "χάθηκε". Το site τους βέβαια τα εχει ως item not available, expected in 3 weeks!!

 

Τελικά βρήκα πολυ εξυπηρετικους τους τύπους στο banzaimusic, ζήτησα με mail upgrade ταχυδρόμησης με UPS +€6, και το tracking λέει οτι ξεκίνησαν και θα έρθουν την επόμενη Τετάρτη  :)  απο οτι είδα, ειναι και η καλύτερη τιμη στο Internet

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Καγμάκης φέρνει, στην Σόλωνος στην Αθήνα.Έχει τα πάντα απο george l's όσες φορές έχω πάει.Εκτός αν υπάρχει έλλειψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Καγμάκης φέρνει, στην Σόλωνος στην Αθήνα.Έχει τα πάντα απο george l's όσες φορές έχω πάει.Εκτός αν υπάρχει έλλειψη.

 

Ρώτησα. Δεν εχει. Δοκιμάστε να τηλεφωνήσετε πριν πάτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τα συγκεκριμένα καλώδια; Χρησιμοποιούνται μόνο με τα αντίστοιχα βύσματα τους ή μπορεί να χρησιμοποιηθούν και με neutrik; Ρωτάω γιατί θέλω να φτιάξω 2 καλώδια του 1 μέτρου περίπου για το ασύρματο μου που από τη μια θα έχει jack neutrick και από την άλλη mini jack neutrik και το τελευταίο είναι πολύ μικρό και δε δέχεται τα κλασσικά χοντρά intrument καλώδια! Αν έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο ποιοτικό και λεπτό καλώδιο ευχαρίστως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου