Προς το περιεχόμενο

My new guitar performance video :)


SotosOpeth

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπέροχος, σε όλα τα επίπεδα.

Δημιουργία, εκτέλεση, παρουσία, επικοινωνία, πληροφορίες, οξιές που λέει και ο Sammy

Χάρηκα και ευχαριστώ πολυ  :P

Θα μας πεις που εχει γυριστεί το βίντεο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Geodimitri πολυ ωρεο σχολιο,πραγματικα ευχαριστω!Γερος και ευτιχισμενος να ειναι ο μικρος σου και εσυ ευχομε.  :)

 

 

DinoSP σε ευχαριστω πολυ :).Το βιντεο γυριστικε στην κεντρικη Ολλανδια οπου μενω,σε δασος κοντα στην Ουτρεχτη.Καλη συνεχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Geodimitri πολυ ωρεο σχολιο,πραγματικα ευχαριστω!Γερος και ευτιχισμενος να ειναι ο μικρος σου και εσυ ευχομε.  :)

Σε ευχαριστώ πολύ, να είσαι καλά! :)

 

Στάλθηκε από το LG-P500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλα ΜΠΡΑΒΟ...απλα εξαιρετικό.

 

όσον αφορα τον maneli νομίζω οτι έχει κερδίσει και έναν παγκόσμιο διαγωνισμό ( δεν είμαι σίγουρος διορθώστε με αν κάνω λάθος). πάντως έχω το cd του και είναι πολύ καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλα ΜΠΡΑΒΟ...απλα εξαιρετικό.

 

όσον αφορα τον maneli νομίζω οτι έχει κερδίσει και έναν παγκόσμιο διαγωνισμό ( δεν είμαι σίγουρος διορθώστε με αν κάνω λάθος). πάντως έχω το cd του και είναι πολύ καλό

Ποιό cd απ'τα 3 ?Αν εννοείς το guitar idol δεν κέρδισε αλλά πήρε το βραβείο της ακουστικής κιθάρας.Στον Acoustic guitar glory κέρδισε που είναι και αυτός διαδικτυακός αλλά δεν έιχε live τελικό επίσης έχει κερδίσει και σε έναν διαγωνισμό με ταλέντα στον Καναδά.Πριν από μια εβδομάδα ανέβασε το Homespun.

 

Προς Sotos Bakas:Αν μένεις Καναδά ή Αμερική έχεις πιθανότητες να μπεις στην candyrat records που δεν υπάρχει περίπτωση να μην την ξέρεις.Βλέπω σχόλια από Mike Dawes που είναι επίσης φοβερός.Αυτό το somebody that i used to know!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το σαιτ του παιδιου

"While doing his Masters Degree in early 2011, Sotos started playing the guitar."

 

Δηλαδή παίζει 3 χρόνια...................μονο.................

 

αποσύρομαι απο την ενεργό δράση και ξεκινάω καριέρα στο ζίου ζίτσου.....

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό cd απ'τα 3 ?Αν εννοείς το guitar idol δεν κέρδισε αλλά πήρε το βραβείο της ακουστικής κιθάρας.Στον Acoustic guitar glory κέρδισε που είναι και αυτός διαδικτυακός αλλά δεν έιχε live τελικό επίσης έχει κερδίσει και σε έναν διαγωνισμό με ταλέντα στον Καναδά.Πριν από μια εβδομάδα ανέβασε το Homespun.

 

Προς Sotos Bakas:Αν μένεις Καναδά ή Αμερική έχεις πιθανότητες να μπεις στην candyrat records που δεν υπάρχει περίπτωση να μην την ξέρεις.Βλέπω σχόλια από Mike Dawes που είναι επίσης φοβερός.Αυτό το somebody that i used to know!!!

 

εχω το The Ziur Movement και το movement  δεν ήξερα για άλλο. για βραβείο είχα ακούσει για το glory. πάντως κ ο jamal δεω νομίζω οτί παίζει πάνω απο δεκαετία. σε μία συνέντευξή  του πριν κάποιο καιρό είχε πεί ότι έπαιζε 8 χρόνια...νομιζω ::) ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το The Ziur Movement και το movement  δεν ήξερα για άλλο. για βραβείο είχα ακούσει για το glory. πάντως κ ο jamal δεω νομίζω οτί παίζει πάνω απο δεκαετία. σε μία συνέντευξή  του πριν κάποιο καιρό είχε πεί ότι έπαιζε 8 χρόνια...νομιζω ::) ???

Είναι 3:Το the ziur movement,το the lamaj movement και το demo 2006.Στο the ziur movement προσπάθησε να ερμηνεύσει τη ζωή του πάνω στην κιθάρα.Έχει ζήσει σε έξι χώρες στη ζωή του και είναι ακόμα νέος.Επίσης ήταν από φτωχή οικογένεια.Το κίνητρο για τη μουσική ξεκίνησε όταν έβλεπε τον πατέρα του να παίζει βιολί.Γενικά είναι πολύ αξιόλογος και άνθρωπος και μουσικός όλα αυτά έπαιξαν ρόλο και όσο ωρίμαζε σαν άνθρωπος ωρόμαζε και σαν κιθαρίστας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου