Προς το περιεχόμενο

Ένα απλό setup για πρόβες - recording ... Help :)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια γνώμη σου ρε φίλε; Για το τι ηχεία και τι μίκτη να πάρει ο ένας και ο άλλος μετά από 4 χρόνια; Μας δουλεύεις;

 

Να έγραφες κάπου κατά λάθος να πω εντάξει. Αλλά εσύ τι έχεις σκοπό να κάνεις; Να ξεθάψεις ότι θέμα υπάρχει στο Noiz;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ρε manosx για να καταλάβω δηλαδή σε εμένα αναφέρεσαι κανα δυο φορές??οπου εχω πει τι γνωμη μου ερχεσαι απο πισω και σχολιάζεις.η αστυνομία του noiz είσαι ή δεν εχεις κατι καλύτερο να κάνεις??

ε......... χμμμμμ............γκουχ, γκουχ και συγγνώμη που διακόπτω τον ειρμό σου, απλώς ο Μάνος λέει ότι απλώς πέρασαν 4 χρόνια

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ  :) κατανοητό αν το θέτετε ετσι...αλλα έχει ημερομηνια λήξης κάποιο θέμα?μπορεί καποιος με την ιδια ερώτηση να μπει και να δει μια καινουργια απάντηση.γι αυτο εξαλλου δεν βλέπω τήν ημερομηνια που ξεκίνησε το θέμα.η θυμωμενη φατσουλα του manosx παντως ειναι τραγελαφικη ειτε ετσι ειτε αλλιως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για πειτε μου ρε παιδια....απο πεια ημερομηνια και μετα μπορς να λεω τη γνωμη μου??γιατι ειμαι καινουργιος και δεν ξερω...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, την πρώτη φορά σου έβαλα Αννίτα  ;D

 

Να, πάρε πάλι να γουστάρεις  ;D

 

 

 

Νομίζω ότι για παρόμοια θέματα κάνας μήνας είναι καλά... Αλλά και πάλι, αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον από τον ΟΡ δεν κολλάει και πολύ η ανάσταση...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ  :) κατανοητό αν το θέτετε ετσι...αλλα έχει ημερομηνια λήξης κάποιο θέμα?.

Έχουν ημερομηνία λήξης οι χρήστες. Με 12 posts...κάνε λίγο υπομονή, να καταλάβεις καλύτερα ποιοί είναι "ζωντανοί" και ποιοί όχι.

 

γιατι ειμαι καινουργιος και δεν ξερω...

Μόνος σου (όχι Μάνος σου) το λές άλλωστε...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταχτε,παρολο που δυστυχως εξελιχθηκε σε προσωπικη επιθεση,ας μην το συνεχισουμε αλλο.εσεις τι λετε?ειχα την εντυπωση οτι απο τι στιγμη που δεν θίγω καποιον μπορούσα να πω τη γνωμη μου για ΟΠΟΙΟ θέμα θέλω.ειτε ξεκίνησε πρίν απο 5 λεπτα ειτε πριν απο 5 χρόνια.διαφωνειτε δηλαδη ότι κατι το οποίο θα γραφτει μπορεί να βοηθήσει κάποιον?εξάλλου ποιος είναι ο σκοπος του forum?να βοηθαμε και να βοηθιόμαστε θα λεγα εγώ..ΠΩΣ??Kαταθετοντας τις γνώμες μας,τισ γνώσεις μας και τις εμπειριες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαταθετοντας τις γνώμες μας,τισ γνώσεις μας και τις εμπειριες μας.

Nα είσαι σίγουρος, ότι ΚΑΝΕΝΑΝ δεν ενδιαφέρει μία γνώμη σε θέμα 5 χρόνων...κατά 99,99% έχει δοθεί λύση.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει προτιμώ να  ανήκω στο 0.01% που εχω βρει λύσεις διαβάζοντας παλιότερα θέματα

Νο problem...σεβάσου όμως την υπόλοιπη "μειοψηφία" ;), μη προτείνοντας λύσεις που δεν έχουν νόημα.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου