Προς το περιεχόμενο

Mελέτη του ΕΜΠ - Το τζάκι ακριβότερο απο το πετρέλα&#95


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης μπορείς να αγοράσεις 20 και 30 ευρώ ξύλα για όσο φτάσουν...Πετρέλαιο δεν σου φέρνουν με 30 ευρώ....

Όντως εκεί είναι το θέμα, δεν μπορεί πλέον ο περισσότερος κόσμος να προπληρώσει.

 

Πάντως το σάββατο το βράδυ, γυρίζοντας σπίτι απο πρόβα, ένιωσα μεγάλη δυσφορία αναπνέοντας όλο αυτό το "πράγμα" που υπήρχε στον αέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

 

Είναι ένα ακόμα ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΡΑΔΟΞΟ, πως λόγω οικονομικών δυσκολιών επιλέξαμε την ακριβή λύση... όπως λέει ένας φίλος;

 

 

 

 

Ε οχι και παραδοξο....εχεις ξεχασει οτι ζεις σε μια χωρα που το 65% των κατοικων πιστευει οτι μας...ψεκαζουν? ;D

 

Παντως ευτυχως που ζω στο κεντρο γιατι πηγα στη μανα μου στην ΚηφισΑ...και κοντεψα να πεθανω απο τις..αναθυμιασεις..μονο στα ΤΙΡΑΝΑ το 1989 που ειχα παει ηταν χειροτερα.... ;D

 

Να δεις που σε λιγο θα αφησουν οι κατοικοι τους τα... μαμωπροαστια και θα ερχονται στην Ομονοια για να αναπνευσουν ΟΞΥΓΟΝΟ... ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ευτυχως που ζω στο κεντρο γιατι πηγα στη μανα μου στην ΚηφισΑ...

Εάν είχες έρθει προς το Μαραθώνα...θα μύριζες και κανα 2 λουκάνικα που έψησα...να μην πηγαίνει χαμένο το τζάκι ;) ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως το βρίσκω άκρως γαϊδουριά εκ μέρους των Αρχών να έχουν πάει τους φορους για το πετρέλαιο στα ύψη και να σου λένε: "μην ανάβεις τζάκι". Εντάξει ρε μεγάλε, να πεθάνουμε κιόλας να μην ενοχλούμε.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κατάσταση πάντως είναι απελπιστική με τα καυσόξυλα. Ξαφνικά όλοι ανακαλύψανε το τζάκι που το είχαν για μόστρα. Βλαχαδερά, ξέρατε από τζάκι εκεί στο Βόλακα, που έλεγε κι ο συγχωρεμένος ο νονός μου. Το πετρέλαιο είναι καλύτερο και δεν βρωμάει καθόλου.

Εγώ όταν περνάω από κάτι πολίχνες και ευόσμους βάζω την Mercedes s5000 μου στην ανακύκλωση αέρα για να μην με πιάνει η μπίχλα.

Τώρα άρχισε να βρωμάει κι η καλαμαριά. Όλοι στο αυτόματο πρέπει να την έχουμε τη Mercedes σύντροφοι.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Εγώ πάντως το βρίσκω άκρως γαϊδουριά εκ μέρους των Αρχών να έχουν πάει τους φορους για το πετρέλαιο στα ύψη και να σου λένε: "μην ανάβεις τζάκι". Εντάξει ρε μεγάλε, να πεθάνουμε κιόλας να μην ενοχλούμε.

Ετσι είναι, αλλά ας μην εξελιχθεί η κουβέντα σε πολιτική γιατι θα τελειώσει άδοξα. ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι είναι, αλλά ας μην εξελιχθεί η κουβέντα σε πολιτική γιατι θα τελειώσει άδοξα. ;)

Επίσης να αποφεύγονται κουβέντες για ψεκάσματα κλπ γιατί θα αναγκαστούμε να εκφέρουμε γνώμη και οι υπόλοιποι και θα γίνει ακόμα μια φορά τσίρκο το φόρουμ. Θα παρακαλούσα τα offtopic να αποφεύγονται απ' όλους. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι είναι, αλλά ας μην εξελιχθεί η κουβέντα σε πολιτική γιατι θα τελειώσει άδοξα. ;)

Γι'αυτό και χρησιμοποίησα τη λέξη "Αρχές" και όχι "Κυβέρνηση"...  ;)

(λες και θα κάνει διαφορά αλλά τέλος πάντων)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης να αποφεύγονται κουβέντες για ψεκάσματα κλπ γιατί θα αναγκαστούμε να εκφέρουμε γνώμη και οι υπόλοιποι

Eγώ καταθέτω τη δικιά μου...το ψέκασμα τελικά, μας κάνει καλό! ;)

http://www.palo.gr/lifestyle/aytoi-einai-oi-10-pio-erwtyloi-laoi-toy-planiti-stin-prwti-thesi-i-ellada/9673049/

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου