Προς το περιεχόμενο

Τι γνώμη έχετε για το videaki μου στο vube?


paokz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!..Εχω ένα ανεβάσει ενα videaki!..Και εχει αρκετές προβολές σε βαθμό που δεν το περίμενα..Ειναι μούφα?

 

http://vube.com/%CE%94%CE%AE%CE%BC%CE%BF%CF%82/BtLKKainqe?t=s&u=r63O9bhGvz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν είναι το αγαπημένο μου είδος η σουποειδής μπαλάντα-μη με παρεξηγείς- στα αυτιά μου ακούγεσαι καλά, χωρίς να ξέρω το τραγούδι, απλά αν πρόκειται για επαγγελματική δουλειά, ο ηχολήπτης? παραγωγός?  όποιος τέλος πάντων είχε την επιμέλεια σε άφησε ξεβράκωτο :) στα σσσσ και ζζζζζζζζζ.

Ούτε εγώ που μόλις κάνω τα πρώτα μου βήματα στην οικιακή ηχοληψία, δεν θα άφηνα τόσα σσσσσσ και ζζζζζζζ.

Φιλικά,χωρίς καμιά διάθεση να σε προσβάλω.

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Το σιχαινομαί αυτό το είδος που τραγουδάς.Αρα είναι μούφα.Μα τη ρωτάς ρε φίλε.Δείχνει εσένα να λες μια μπαλάντα και αυτό μόνο.Είναι θέμα γούστου.Εγώ το θεωρώ μούφα ,το κοριτσάκι το αγοράκι η θεία ο θείος μπορεί να το γουστάρουν.Σορυ κιολας αλλά έχω την εντύπωση ότι το έχεις ξανανεβάσει.Ντάξει οκ,ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ.Σε κάλυψα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ..Δηλαδη το deeser υπάρχει περίπτωση να μην βοηθάει?..Γιατι στα ηχεία μου δεν ακούγεται τόσο πολύ

 

Φίλε μου θα προτιμούσες μήπως να ανέβω σε καμιά ταράτσα η να εμφανιστώ γυμνος στο chatroulette??..Ειναι το ποιο απλο video που θα μπορούσα να κάνω για να αναδείξω την φωνη και τίποτα αλλο!..Η ερωτηση μου είναι αν ειναι μούφα το site του vube..Το οτι δεν σ αρεσε είναι θέμα γούστου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   Το σιχαινομαί αυτό το είδος που τραγουδάς.

 

Κι εγώ, απλά είμαι πιο ευγενής με τον άνθρωπα γιατί πλην γούστων, είναι και θέμα αμπαλάζζζζζζζζζζζζζζζζ ;D

Δλδ μη μου πεις ότι το gimme danger  δεν είναι σουποειδής βαλάνδα? απλά είναι η τρέλα του Ίγγι και της κιθάρας που αλλάζει το περιτύλιγμα και το κάνει εύμορφο, στα δικά μας αυτιά.

Προσωπικά κάποιες ''σούπες'' τις γουστάρω, με δίνουν ιδέες ακόμη και για διασκευές και η συγκεκριμένη απ το παληκάρι, χωρίς να ξέρω το αυθεντικό με άρεζε και επίσης με άρεζε και ο τρόπος που το τραγούδαγε, πλην του σφάλματος με τα σσσσσσσσσσσ και ζζζζζζζζζ  ;D

 Μη γίνεσαι κακός ρε Τζόνι ο καθένας έχει το ακροατήριό του και δεν κρίνουμε ούτε το ακροατήριο, μήπως και το δικό μας- αν είχαμε ;D- είναι καλύτερο ;D ;D ;D

Απλά λέμε γνώμες σαν ''μουσικοί'' που λαίμαι πως ήμαστε  ;D ;D ;D

 

Μπήκε η Ροζίτα Σώκου στο κορμί μου  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Πράγματι πολύ ςςςς και ζζζζ... Αλλά αυτό διορθώνεται.

 

Το βίντεο, όμως, είναι πολύ μονότονο. Δεν έχει τίποτε που να συμβαίνει και οι στίχοι κάποια στιγμή μπαίνουν και βγαίνουν βαρετά, ενώ μετά η πόλη (???) με δυσκολία φαίνεται.

 

Το βασικό θέμα, αν δε κάνω λάθος είναι πως:

1. Υπάρχει 1 κάμερα, σε τρίποδο (ή ακουμπισμένη κάπου τέλος πάντων), άρα 0 κινηση.

2. Άρα μάλλον το έκανες μόνος.

3. Η δράση στο βίντεο, τα εφέ και οτιδήποτε άλλο είναι επίσης ανύπαρκτα.

 

Γενικά αν είναι 1η απόπειρα, είναι πολύ καλό, αλλά για κάτι πιο "σοβαρό" ή "εμπορικό" δυστυχώς δε στέκεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ..Δηλαδη το deeser υπάρχει περίπτωση να μην βοηθάει?..Γιατι στα ηχεία μου δεν ακούγεται τόσο πολύ

 

 

 

Μην φανταστείς πως το ακούω σε ηχεία μόνιτορ, σε απλά ηχειάκια για κομπιούτερ, όπως και η πλειονότητα των ακροατών .

Απλά νομίζω πως δεν δούλεψε το deesser, ή ήθελε παραπάνω .

Το βίντεο μου φαίνεται εντάξει για τη περίπτωση, αλλά χωρίς κάτι να κεντρίσει το κοινό που απευθύνεται, όσο για το κανάλι, δεν γνωρίζω.

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Φίλε δεν είμαι πονήρος και σίγουρα καλά το λες είναι θέμα γούστου και χαίρομαι που το καταλαβαίνεις ,αν δεις όμως πως γράφεις αυτό το θρεντ θα καταλάβεις ότι καταλαβα και γω κριτικη δηλ για το βίντεο και όχι αν το βίντεο χοστ είναι καλό ή όχι.Εκτός κι αν θες να ανεβάσεις και αλλό τις πωλήσεις ξέρω γω.Με το μπαρδον κιολας.

 Σάμυ δεν συνηθίζω και γίνομαι έτσι έλα απο την μια ότι αυτές οι μπαλαντες μου γυρίζουν το πεπτικό σύστημα ένα δεύτερο ότι έχει ξανανέβει το τραγούδι για κριτίκη,είπα ευκαιρία είναι αφού δεν την έκανα τότε ας την κάνω τώρα.

 Ουδεμιά σχέση έχει Iggy Pop και η αρρωστήλα του gimme danger με αυτό το γλυκαναλατο αλλά elton john τραγουδάκι που σίγουρα έχει το κοινό του δεν λέω ,αλλά απλά αυτό το κοινό δεν είμαι εγω

 Α και κάτι ακόμα δεν σε είπαμε ούτε να βγείς γύμνος ούτε να τρέξεις σε λιβάδια αδερφέ.Απλά το βίντεο είναι το πιο απλό που μπορείς να κάνεις εσύ που τραγούδας,τι να σχολιάσω δηλ αν είσαι ομορφοπαιδο ή μοιαζεις με το χ Σακη.Αυτό αφήνω τα κοριτσάκια που κάνουν τα views να το κάνουν.Και το ξαναλέω το βίντεο είναι η δεύτερη φόρα που ανεβαίνει και είμαι σίγουρος.Τωρα ο κάθεις το βλέπει όπως νόμιζει το θέμα και έγω απλά λέω την γνώμη μου .Τόσο απλό.Εσύ τι ζήτησες ακου τη,την γνωμη ΜΟΥ επαναλαμβάνω.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν το πλακωσεις στο de-essing βαλε ενα low-pass filter στο reverb της φωνης.

 

Επισης, την επομενη φορα γραψε τα φωνητικα χωρις pop shield και "παιξε" με τη κλιση του μικροφωνου.

 

Τελος, πρεπει να δουλεψεις λιγο το sibilance της φωνης σου πριν καταφυγεις σε αλλες λυσεις  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου