Προς το περιεχόμενο

Αγορά από eNakas music store


endtropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

 

Ως καινούριος χρήστης ας με καλωσορίσω πρώτα :Ρ

 

Θέλω λοιπόν να αγοράσω τον ενισχυτή Line6 Spider IV 30. Κλασικά τον έψαξα στον "θωμά" και είχε την καλύτερη τιμή (198€) +20 € έξοδα μεταφοράς. Να σημειώσω πως απο τον θωμά έχω παραγγείλει ηλεκτρική κιθάρα και τα συναφή και εμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Παρ'όλα αυτά έκανα και μια έρευνα στα ελληνικά καταστήματα και βρήκα τον ενισχυτή στο enakas στην ίδια τιμή και χωρίς μεταφορικά καθώς υπάρχει κατάστημα στην πόλη μου από το οποίο μπορώ να τον παραλλάβω. Η αριθμητική λογική λέει οκ φιλαράκι τον παραγγέλνεις από το νάκα και γλιτώνεις το 20άρικο. Τον θωμά τον κρίνω από την αξιοπιστία του,άντε και με τον +1 επιπλέον χρόνο εγγύηση που δίνει στα προϊόντα του. Για τα υπόλοιπα καταστήματα δεν έχω απόψη. Εσείς; Με κλειστά τα μάτια από τον Νάκα;

 

Επίσης είδα ότι το ηλεκτρονικό κατάστημα του Νάκα έχει τις ίδιες τιμές με τον θωμα (πχ στα ηλεκτρονικά ντραμς). Εννοείται πως η ποικιλία του είναι ελάχιστη.

 

Αυτά, αναμένω τις απόψεις σας ως εμπειρότεροι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο Νάκας, σε πολλά προϊόντα του, έχει καλύτερες τιμές από Τόμαν. Προσωπικά δε βλέπω κανένα λόγο να παραγγείλει κάποιος από το εξωτερικό από τη στιγμή που βρίσκει αυτό που θέλει, με τα ίδια ή λιγότερα χρήματα, σε ελληνικό κατάστημα.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης ΜΗΝ παρεις spider....ειδικα σε αυτα τα λεφτα που προτιθεσαι να δωσεις...διαβασε στο φορουμ αντιστοιχα θεματα και επελεξε κατι αλλο!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Jazzjoker για την άποψη σου, σαν να συμφωνούμε!

 

επισης ΜΗΝ παρεις spider

noe13, αν και έκανα μια έρευνα γύρω από τους ενισχυτές, όχι στο συγκεκριμένο φόρουμ, ο spider μου άφησε καλή εντύπωση. Παρ΄όλα αυτά θα το ψάξω καλύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης ΜΗΝ παρεις spider....ειδικα σε αυτα τα λεφτα που προτιθεσαι να δωσεις...διαβασε στο φορουμ αντιστοιχα θεματα και επελεξε κατι αλλο!

 

Συμφωνω απόλυτα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο μενα,

 

Τα περισσοτερα πεταλια MXR και TC ELECTRONIC που εχω τα εχω παρει απο Νακα σε απιστευτα χαμηλες τιμες αλλα και με εγγυηση...ειμαι της αποψης οπως ειπαν και πιο πανω αν μπορουμε να στηριζουμε,εφοσον βρισκουμε,τα ελληνικα καταστηματα..

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με τους προλαλησαντες, και για το να διαλεξεις ελληνικο καταστημα (και για δικη σου ευκολια, πχ με κανα σερβις) και για το να μη διαλεξεις τον Spider. Ειναι ΧΑΛΙΑ! Ο,τι κιθαρα εχω παιξει σ'αυτο τον ενισχυτη ακουγεται α) σχεδον ιδια, β) σαν τενεκες. Ο Peavey Vypyr ειναι πολυ καλυτερος. Και ο Roland Cube 30 αρκετα καλος ειναι αλλα εχει λιγοτερα εφφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη που επεμβαινω αλλα το παιδι δεν ρωτησε αν "πρεπει να παρω spider" ρωτησε για τα Ελληνικα μαγαζια.Ως εκ τουτου δεν μας πεφτει λογος για το τι θα παρει....Ρωτησε το απο που.Και αν στα αυτια μερικων ακουγεται χαλια να σας πληροφορησω οτι μια βολτα στο youtube θα ακουσετε καταπληκτικους ηχους με τον spider.  ;)

Ειχα και εγω και ξερω αν βγαζεις καλο ηχο ή οχι,μην κοροιδευομαστε  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλ ρε συ μεσσαλιον αν ανοιξω θεμα 'τι αυτοκινητο να παρω,για να πιασω τα 300 δεν θα επεμβεις'? ;D ;D ;D

 

 

πλακα κανω,αλλα τον ενισχυτη τον ειχα ενα μηνα σπιτι γτ ειχε χαλασει ο δικος μου και κατεληξα να παιζω unplugged! ;D ;D ;D

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου