Προς το περιεχόμενο

Βαρυκεντρισμένα πλήκτρα με την καλύτερη αίσθηση...


npap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

ελήφθη... σας ευχαριστώ όλους για τον χρόνο σας και την άμεση ανταπόκριση...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

... και με γεια! ;)

 

Εγώ έχω το PX110 να φανταστείς εδώ και 8-9 χρονία και μου πάει μια χαρά. Το PX130 που είχα πάρει για κάποιο φίλο μου φάνηκε "λίγο" σε σχέση με αυτό που περίμενα αλλά τα επόμενα μοντέλα που δοκίμασα πέρυσι στην Φρανκφούρτη ήταν πολύ πολύ καλά!

 

Για τον ήχο δε μπορώ να πω πολλά πράγματα, ομολογώ, αλλά αφού τον έχω με Midi στον Η/Υ δε με νοιάζει κι όλας... :)

 

ΥΓ. Ποτέ του δεν έχει χρειαστεί service ως τώρα...

 

EDIT: Είμαι σχεδον σίγουρος ότι το 3 πένταλο θέλει και τα ξύλα του. Αλλά γιατί τριπένταλο; Πάρέ ένα μονό sustain pedal και είσαι εντάξει (αυτό που δίνουν μαζί με τα πλήκτρα είναι μάπα πραγματικά)... Εκτός αν πια παίζεις σε άσπρα λιβάδια με una corda οπότε σηκώνω τα χέρια... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ευχαριστώ...

 

χα χα... ε όχι βέβαια...αλλά  το πρόβλημα ελήθη δια της πλαγίου... το έτερον παρακολουθούσε και είδε το επιπλάκι και θυμήθηκε ότι στα νιάτα της έπαιζε πιάνο και ότι μπορεί να της ξανάρθει η όρεξη και ρώτησε και για σκαμνάκι αφού το clavinova της ανηψιάς μας έχει και και... μη στα πολυλογώ με την άδεια της και χωρίς την απειλή της γκρίνιας τώρα θα αποκτηθεί το "πακετάκι" του Θωμά με όλα τα καλούδια... ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

η (όχι εύκολη να σαι σίγουρος) απάντησή μου είναι από εξωτερικό... και όχι μόνο για θέμα τιμής...

από την εφηβεία μου έως εδώ έχω αγοράσει σχεδόν από οποιονδήποτε αντιπρόσωπο μουσικού εξοπλισμού εν Ελλάδι... από τους πάντες έχω από απλά αρνητικές έως τραγικές εμπειρίες και αυτό που με έσωνε ήταν η εξυπηρέτηση ή η αποκατάσταση κάθε φορά μέσω των γνωριμιών μου...

ξέρω ανοίγω θέμα και δεν είναι του παρόντος αλλά δεν το κάνω από προκατάληψη...

 

ίσως να έχουν αλλάξει τα πράγματα όμως και δεν θέλω να είμαι απόλυτος... αν έχεις πρόταση για εγχώρια αγορά (μια και σου έχω εμπιστοσύνη) ευχαρίστως να την εξετάσω... :)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

@ npap

Ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη.

Αν μιλούσαμε για κάτι άλλο (δεν λέμε ονόματα) ναι, αλλά...

επειδή γνωρίζω τι συμβαίνει στην αγορά, δεν μπορώ να σου εγγυηθώ για κάτι που δεν το ελέγχω.

 

Πάντως, το πιο πάνω link που σου παρέθεσα είναι καθώς πρέπει, μπορείς να το ελέγξεις και μόνος σου. Άλλωστε μπορείς να πάρεις τηλέφωνο και να ρωτήσεις γι'αυτό που τυχόν σε ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

θα το επιχειρήσω σε πρώτη φάση γιατί όντως αν μείνουμε στο χθες τίποτα δεν θα αλλάξει... ελπίζω (και εύχομαι) να πειστώ...:)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου