Προς το περιεχόμενο

mesa mark v και δεν με καλυπτει ο αντιπροσωπος


treloagori

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προφανως για να βρω λυση...αλλα πρεπει να υπαρχει δημοσιοποιηση στην ελλαδα αλλιως δεν....αυτο και μονο φτανει για να σε φερει σε απογνωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δασμους δεν θα πληρωσεις αν τον στειλεις για ΕΠΙΣΚΕΥΗ στις ΗΠΑ,θα πληρωσεις βεβαια τα μαλλιοκεφαλα σου σε μεταφορικα....

 

Ειμαι εκπληκτος που δεν σου απαντησε η ΜΒ ακομα,εμενα μου ειχαν απαντησει αμεσως οταν τους ειχα στειλει mail πριν μερικα χρονια...

 

Εγω θα πηγαινα τον ενισχυτη σε εναν απο τους πολλους καλους τεχνικους που εχει το ΝΟΙΖ απο τη στιγμη που απο οτι καταλαβαινω η αντιπροσωπεια εχει ουσιαστικα κλεισει (αν κανω λαθος διορθωστε με).  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου αν δεν βρεις ακρη στειλε μου Π.Μ για να σου πω πιστοποιημενο τεχνικο της ENGL στην Μεταμόρφωση που τον εχω επισκεφθει και εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος.

 

Καλη συνεχεια και ευχομαι οτι καλυτερο για το τερατακι σου.

 

ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΡΚΕΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!

EBMM John Petrucci 7

Jackson DK2

Yamaha Pacifica

ENGL Powerball-Invad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω επικοινωνήσει ΑΠΕΙΡΕΣ φορές με Πάτρα. Έχω αφήσει επανειλημμένως τα στοιχεία μου στο τηλεφωνικό κέντρο όνομα, τηλ, παραγγελία κτλ. και κάθε φορά μου λέγαν ναι κύριε μείνετε ήσυχος θα ενημερώσουμε εμείς το τμήμα service (στο οποίο ΠΟΤΕ δεν έχει σηκώσει κανένας τηλ απ' τον Οκτώβριο και δώθε). Μάλιστα τους είχα πει εάν δεν μπορούν να με εξυπηρετήσουν ας μου του πούνε να κοιτάξω να βρω άλλη λύση. Φίλε Μ.Χ. σε πληροφορώ δεν κάνανε τον κόπο να με πάρουν ένα ρημαδοτηλέφωνο πίσω να μου πούνε... κύριε ξέρετε κάτι άκυρη η παραγγελία σας ή φίλε μας έχεις ζαλίσει με τον μετασχηματιστή σου ή δεν ξέρω τι άλλο μέχρι που έβρισα τον τηλεφωνητή (τον άνθρωπο όχι τη συσκευή...) και μου είπε... μα μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση που δεν έχετε εξυπηρετηθεί ακόμα θα το φροντίσω ο ίδιος σήμερα κιόλας (ήταν Πέμπτη και υποτίθεται θα δούλευε το service)... Το ότι ακόμα περιμένω ενημέρωση φυσικά είναι περιττό να το αναφέρω...

 

ΥΓ. το τηλ αυτό που δίνεις για Πάτρα ΔΕΝ είναι το τεχνικό τμήμα είναι το τηλ. κέντρο. Πατάς το 6 για το service. Άμα πιάσεις ρώτα και για τον μετασχηματιστή μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Update...

 

Τελικά για τους ενδιαφερόμενους για Mesa μετά από επικοινωνία με το international service της εταιρίας με εξυπηρετήσανε σε πολύ ικανοποιητικό βαθμό και επιτέλους έχω τον μετασχηματιστή στα χέρια μου. Περιττό να πω πως μου κόστισε 100Ε λιγότερα απ' την τιμή που μου χρέωνε ο πρώην αντιπρόσωπος/διανομέας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Περιττό να πω πως μου κόστισε 100Ε λιγότερα απ' την τιμή που μου χρέωνε ο πρώην αντιπρόσωπος/διανομέας.

 

Μεγαλη εκπληξη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πλήρωσα και 80Ε τελωνείο ενώ υποτίθεται εάν το έφερνε ο πρώην θα τα γλίτωνα γιατί θα ερχόταν το κομμάτι μου με το φορτίο της συνολικής παραγγελίας. Για την ιστορία ο μετασχηματιστής κόστισε 230$ + 90$ μεταφορικά + 80Ε τελωνείο. Χρέωση πρώην 420Ε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πλήρωσα και 80Ε τελωνείο ενώ υποτίθεται εάν το έφερνε ο πρώην θα τα γλίτωνα γιατί θα ερχόταν το κομμάτι μου με το φορτίο της συνολικής παραγγελίας. Για την ιστορία ο μετασχηματιστής κόστισε 230$ + 90$ μεταφορικά + 80Ε τελωνείο. Χρέωση πρώην 420Ε...

 

To ειπες μονος σου, υποτιθεται. Λυπαμαι για τους εργαζομενους, ημουν και εγω ανεργος για μηνες το '13 και πραγματικα ξερω τι σημαινει να μην εχεις εστω και ενα χαμηλο εισοδημα. Ολα εδω πληρωνονται ομως. Οταν θυμαμαι τις τιμες και τις πρακτικες καποιων εταρειων χαιρομαι να ακουω οτι βαζουν λουκετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι αυτοί τη δουλειά τους την έχουν κάνει τόσα χρόνια... Τα σπασμένα άλλοι τα πληρώνουν...

 

Υ.Γ. είδατε τελικά πόσο αλμυροί μπορεί να είναι οι πρώην??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου