Προς το περιεχόμενο

The artist formerly known as cos_dr - Electronic


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Λοιπόν δεν είναι άσχημο, το αντίθετο θα έλεγα.

 

Και κατά βάση μου ξύπνησε κάτι το retrospective- σε κάποια σημεία μου έκανε σαν από soundtrack ταινίας των 80s  8)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Και κατά βάση μου ξύπνησε κάτι το retrospective- σε κάποια σημεία μου έκανε σαν από soundtrack ταινίας των 80s  8)

 

Με Μιχαλόπουλο-Σγαρδέλη? Είσαι πγιοτικός λαίμαι φίλως  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Και κατά βάση μου ξύπνησε κάτι το retrospective- σε κάποια σημεία μου έκανε σαν από soundtrack ταινίας των 80s  8)

 

Με Μιχαλόπουλο-Σγαρδέλη? Είσαι πγιοτικός λαίμαι φίλως  ;D

 

Κοντά έπεσες- αλλά προς το αμερικέν... Κάτι από Μπάτσο του Μπέβερλι Χιλς κλπ  ;)

 

ΥΓ: Φίλος πγιότης το έμβλημα μας που σε λέω.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o cos_dr σας ευχαριστεί πολύ όλους εκ καρδίας για τα καλά σας λόγια.

 

Δεν περίμενα να αρέσει και πολύ γιατι δεν ειναι τιποτα ιδιαίτερο. Ευχαριστώ.

 

Δηλώνω ερωτευμένος με το omnisphere εδώ και πολύ καιρό, είναι κίνητρο να δουλεύω μαζί του και αξίζει και την τελευταία του δεκάρα ως virtual synth, ικανο να οδηγήσει σε πολύ καλά αποτελέσματα ακόμα και εναν φθηνο ξιπασμένο ερασιτέχνη σαν εμένα, το συνιστώ ανεπιφύλακτα, ηθελα να το πώ αυτο.

 

Τελος μιας και σχολίασαν τόσοι εκλεκτοί συμφορουμιτες, δεν μπορω να αντισταθω στον πειρασμο να αποκαλύψω το επομενο μου  project ειδικά για το noiz

 

Λιγα λόγια για το project.

 

Θα είναι διαφορετικό απο τα συνηθισμένα μου, μια σουρεαλιστική διασκευή του γνωστου εργου του Alexander Borodin, "Prince igor", σε προσωπική εκτέλεση και ενορχήστρωση με ιδιαιτερότητα την συμμετοχη μου (ντεμπούτο) ως τενόρου.

 

Κατι που θελω να κάνω καιρο, το εχω στο μυαλό μου σαν υλοποίηση, μενει η καταγραφή κατι που θα ειναι δυσκολο λογω του ασφυκτικου προγράμματος της πραγματικής μου ζωης, αλλα θα γίνει.

 

Φυσικα θα συνοδευεται απο το αντιστοιχο video clip

Θα προσπαθήσω να το πω στην "μητρικη" του γλώσσα. αν και μου φαινεται πολύ χλωμο να τα καταφέρω, αν δω τα σκουρα θα προτιμησω την αγγλικη version

 

Μεινετε συντονισμένοι στα κλιπ και σιγα σιγα προμηθευτείτε υπογλώσσια νιτρογλυκερινη μην σας ερθει απότομα οταν ανεβει  το ποθούμενο. ;D

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου