Προς το περιεχόμενο

αγορά ακουστικής


stamkosk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε θα ηθελα να επιρρεασω προς καποια κατευθυνση απλα τρια πραγματα εχω να πω ως συμβουλη.

 

1) Ετσι οπως γινανε τα πραγματα μπορει καποιος να βρει μεταχειρισμενη σε σουπερ τιμη.

2) Η κιθαρα που πρεπει να παρεις ειναι αυτη που θα παιξεις και θα σου κλεισει το ματι.Θα το καταλαβεις ρε παιδι μου.

3)Καλο θα ηταν να δοκιμασουμε πριν αγορασουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θα ηθελα να επιρρεασω προς καποια κατευθυνση απλα τρια πραγματα εχω να πω ως συμβουλη.

 

1) Ετσι οπως γινανε τα πραγματα μπορει καποιος να βρει μεταχειρισμενη σε σουπερ τιμη.

2) Η κιθαρα που πρεπει να παρεις ειναι αυτη που θα παιξεις και θα σου κλεισει το ματι.Θα το καταλαβεις ρε παιδι μου.

3)Καλο θα ηταν να δοκιμασουμε πριν αγορασουμε.

 

+1 σε όλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gb/epiphone_ej200ce_bk.htm

 

Ακριβώς στη μέση του budget σου, την έχω με πολύ καλές χορδές Elixir των 14 ΕΥΡΩ, την έχω λιώσει, έχω κάνει ηχογραφήσεις, έχω παίξει live και συνολικά απ τις κιθάρες μου δεν έχω μείνει πιο ικανοποιημένος με καμία άλλη. Μην σε χαλάει το Epiphone. Είναι η μόνη αυτής της μάρκας που έχει τρομερές κριτικές απο όλους και τις αξίζει.

 

Γλυκός ήχος, μπορείς να παίξεις ακόμη και μερικά εκπληκτικά σολάκια, μπορείς να σηκώσεις 3 πολυκατοικίες στο πόδι αν παίζεις δυνατά γιατί έχει τρομερό ηχείο και όταν την βάλεις σε ενισχυτή σου σηκώνεται η τρίχα. Ό,τι πιο κοντινό έχω παίξει σε σχέση με τις μαγικές και πανάκριβες Gibson,Martin ακουστικές.

 

Μια συμβουλή μόνο: Μην αμελήσεις να αγοράσεις σταντ. Την ξάπλωνα σε καναπέδες για 1 χρόνο και το μπράτσο της στράβωσε τόσο πολύ που παραλίγο να την καταστρέψω.

 

 

Πιστεύεις φιλε ότι είναι καλύτερο το να ρίξει τα χρήματα που διαθέτει και  όπου μπορεί να πάρει μια από τις Martin και να πάρει μία Epiphone?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω μια αρκετα σπανια θα μπορουσα να πω Takamine EN18C μοντελο 1991.

Το τι εχει περασει αυτο το οργανο και που εχει παει δε λεγεται.....αν ειχε στομα θα ουρλιαζε απλα.

Το μανικι δεν επαθε ποτε το πα-ρα-μι-κρο....τωρα πως γινεται να στραβωσε το δικο σου απο την ξαπλα.....  ???

Με συγχωρεις δε το λεω ειρωνικα....απλα μου κανει τρομερη εντυπωση...

 

Και κατι ακομα που ηθελα να πω στον φιλο ειναι.....αν σου κατσει στο χερι φιλε παρτην και ας γραφει επανω και thundercats.

Εγω προσφατα δεν πηρα μια κιθαρα η οποια με παρακαλουσε καθε μερα να την παρω...και το αποτελεσμα ηταν να παω μια μερα στο καταστημα (που πηγαινα καθε μερα να τη δοκιμαζω) και να την δω στα χερια ενος αλλου.....ε λεω ενταξει τη δοκιμαζει ξερω γω....μεχρι που ειπε πως θα την παρει.

 

...αυτο ηταν. σαν να μου εφαγε τη γκομενα.....  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

....αν σου κατσει στο χερι φιλε παρτην και ας γραφει επανω και thundercats.

 

 

 

χαχαχαχαχαχα από τις επικότερες των επικότερων ατάκες που έχει ακούσει, θα με πνίξεις ρε solega! ;D ;D ;D ;D

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου