Προς το περιεχόμενο

Συνδέσεις ADSL


lock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξερω ποιον παροχο να προτιμησετε.......ξερω ομως ποιον να αποφυγετε οπως ο διαολος το λιβανι........tellas-γελας :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: αν σας πω τι εχω τραβηξει απο τους τυπους δεν θα με πιστευετε........

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοιτάζω τον τιμοκατάλογο του ΟΤΕ, σχετικά με το πάγιο της γραμμής ADSL και δε βγάζω άκρη... :?: :?: :?: :roll:

 

Αν το διμηνιαίο πάγιο του ΟΤΕ για PSTN είναι 32¤, πόσο είναι το αντίστοιχο για ADSL;;; :?: :?:

 

Με άλλα λόγια, πόσα είναι τα κερατιάτικα στον ΟΤΕ, πέρα από αυτά που θα πληρώσω για το πακέτο του Provider;

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με άλλα λόγια' date=' πόσα είναι τα κερατιάτικα στον ΟΤΕ, πέρα από αυτά που θα πληρώσω για το πακέτο του Provider;[/quote']

 

http://corporate.otenet.gr/otenet/home/individuals/

individualsinternetconnections/individualsondsl/ondslbundle/

ondslbundleprices/

 

Mε το bundle της Otenet τιποτα... :wink:

 

EDITKαν το αν θελεις pls ενα copy-paste,το εβαλα ετσι για

να μην μαμησει ολο το thread... :)

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ποιον παροχο να προτιμησετε.......ξερω ομως ποιον να αποφυγετε οπως ο διαολος το λιβανι........tellas-γελας :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: αν σας πω τι εχω τραβηξει απο τους τυπους δεν θα με πιστευετε........

 

Ομολογώ δεν περίμενα κάποιος να είναι δυσαρεστημένος απο την Tellas.(Εγώ έχω conn-x και είμαι γενικά ευχαριστημένος).Έχει πιστεύω τις πιο συμφέρουσες προσφορές.Τώρα απο εκεί και πέρα... :roll: :roll: δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά αυτές οι δύο (tellas και vivodi) είναι απαράδεκτες! Η θα ακούς πολύ καλά λόγια από 2-3 ή τα χειρότερα από 20-30.... Αυτό κάτι σημαίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά αυτές οι δύο (tellas και vivodi) είναι απαράδεκτες! Η θα ακούς πολύ καλά λόγια από 2-3 ή τα χειρότερα από 20-30.... Αυτό κάτι σημαίνει...

 

Καλά για vivodi ήξερα αλλά για Tellas δεν άκουσα απο κανέναν άσχημα λόγια.Για να είμαι ειλκρινής ούτε να τους πλέκουν το εκγώμιο έιδα κανέναν

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα άλλαξα πακέτο conn-x στην Otenet και με μετέφεραν σε 1 Mbps με προσφορά τον πρώτο χρόνο συνολικά 22,5 ευρώ το μήνα και για την ADSL γραμμή και για την OnDSL Home συνδρομή !!! Με δέσμευση βέβαια να μην φύγω από την Οtenet τους επόμενους 6 μήνες...αλλά και πάλι η προσφορά είναι νομίζω πολύ καλή για τα ελληνικά δεδομένα και τα τιμολόγια του OTE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HOL - 20 ευραίοι το μήνα για μένα! Με 12άμηνη υποχρέωση όμως και 100 ευραίους μπροστά...

Πάντως τσουλάει απροβλημάτιστα και με πολύ καλή τεχνική υποστήριξη... 8)

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Otenet 2 Mbps, 26 ευρώ το μήνα (δυστυχώς με 12μηνη δέσμευση) και 102 ευρώ μπροστά για τους 4 πρώτους μήνες. Κανένα πρόβλημα, δεν χρειάστηκα τεχνική υποστήριξη so far...

 

Εντάξει, ο εξοπλισμός ήταν της πλάκας αλλά πέταξα το Sagem USB modem που έδινε και έβαλα πάνω το USR 9108 μου. Έπαιξε με τη μία και η σύνδεση πετάει!

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Otenet 2 Mbps' date=' 26 ευρώ το μήνα (δυστυχώς με 12μηνη δέσμευση) και 102 ευρώ μπροστά για τους 4 πρώτους μήνες. Κανένα πρόβλημα, δεν χρειάστηκα τεχνική υποστήριξη so far...

 

Εντάξει, ο εξοπλισμός ήταν της πλάκας αλλά πέταξα το Sagem USB modem που έδινε και έβαλα πάνω το USR 9108 μου. Έπαιξε με τη μία και η σύνδεση πετάει![/quote']

 

Είδες διαφορά απο το Sagem;;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου