Προς το περιεχόμενο

Συνδέσεις ADSL


lock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον φταίει ότι ήταν καινούρια η όλη φάση σε συνδυασμό με το ότι πρέπει να ήταν καινούρια η υπάλληλος. Πάντως απ' ότι γράφω αυτή ήταν και η μοναδική "ατυχής" εξυπηρέτηση που έτυχα από την οτενετ. Τις υπόλοιπες φορές ήταν άψογη

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μάλλον φταίει ότι ήταν καινούρια η όλη φάση σε συνδυασμό με το ότι πρέπει να ήταν καινούρια η υπάλληλος. Πάντως απ' ότι γράφω αυτή ήταν και η μοναδική "ατυχής" εξυπηρέτηση που έτυχα από την οτενετ. Τις υπόλοιπες φορές ήταν άψογη

 

Ε,αν σε εξυπηρετησα εγω...... :lol: :lol: :lol: :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω κι εγώ τα δικά μου.

Εγώ έχω forthnet από τότε που είχα 56άρα. Hellasnet τότε. Έχω ένα ZYXEL router. Σϋνδεση απλή στατική ADSL, μόνο αυτή, όχι πακέτα δηλαδή.

Προβλήματα με τη forthnet ποτέ δεν είχα. Με τη γραμμή του ΟΤΕ έχω που είναι τριάντα χρονών και αποσυγχρονίζει το Zyxel, το οποίο άλλες φορές φτιάχνει με reset, και άλλες πρέπει να πάρω τις βλάβες να ξεμπλοκάρουν τη γραμμή από το Dslam.

 

Η αλήθεια έιναι ότι η εξυπηρέτησή της της forthnet δεν είναι αυτή που ήταν κάποτε, κυρίως όσον αφορά στην αναμονή. Αλλά και πάλι η μόνη φορά που χρειάζομαι να τους πάρω τλφ είναι όταν πρέπει να ανανεώσω τη σύνδεση.

 

Το μόνο που σιχτηρίζω είναι που πληρώνω κερατιάτικα στον ΟΤΕ και τα τέλη της 128 ISDN, που, όπως ο υπόλοιπος κόσμος είχα πριν βάλω DSL, και μου έμεινε αμανάτι.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που σιχτηρίζω είναι που πληρώνω κερατιάτικα στον ΟΤΕ και τα τέλη της 128 ISDN' date=' που, όπως ο υπόλοιπος κόσμος είχα πριν βάλω DSL, και μου έμεινε αμανάτι.[/quote']

 

Δε γινεται να κανεις μια μετατροπη γραμμης απο isdn/pstn και να

γλιτωσεις τα κερατιατικα?...Θα παρει καποιες μερες αλλα προκειμενου

να γλυτωσεις χρηματα.. :P

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που σιχτηρίζω είναι που πληρώνω κερατιάτικα στον ΟΤΕ και τα τέλη της 128 ISDN' date=' που, όπως ο υπόλοιπος κόσμος είχα πριν βάλω DSL, και μου έμεινε αμανάτι.[/quote']

 

Δε γινεται να κανεις μια μετατροπη γραμμης απο isdn/pstn και να

γλιτωσεις τα κερατιατικα?...Θα παρει καποιες μερες αλλα προκειμενου

να γλυτωσεις χρηματα.. :P

 

Όχι ρε, μην τα κλαις! Έχεις δύο γραμμές αντί για μία, αν δε μένεις μόνος σου αυτό είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ υπόθεση!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moλις εβαλα το Tellas Zisto & αναμενω τα αποτελεσματα...(ετσι κι αλλοιως & πριν Tellas ειχα χωρις πολλα προβληματα)

ΠΑΓΙΟ ΟΤΕ? ΠΑΠΑΛΑ!!(επιτελους)...

29 ευρω/μηνα για 4(?)mb & πολυ καλες τιμες στα τηλεφωνα (τα οποια ετσι κι αλλοιως δεν κανω απο το σπιτι σχεδον ποτε)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΓΙΟ ΟΤΕ? ΠΑΠΑΛΑ!!(επιτελους)...

 

Είμαι πολύ ευτυχής για λογαριασμό σου. Συγχαρητήρια. Μην ξεχάσεις να μας κρατήσεις ενήμερους για το πως πάει, έχει μεγάλη σημασία.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου