Προς το περιεχόμενο

Η Δημιουργια Του Κοσμου-PROTOCOL


g.avram

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η φωνη εχει κατι το αφυσικο, ειναι κατεβασμενη? Παρε τον Low Deep T, τετοιο υφος ειναι βουτυρο στο ψωμι του.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωνη εχει κατι το αφυσικο, ειναι κατεβασμενη? Παρε τον Low Deep T, τετοιο υφος ειναι βουτυρο στο ψωμι του.

Οντως η φωνη εχει κατει το αφυσικο...την πειραξαμε...ο Low Deep T ειναι φοβερος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μου άρεσε το κομμάτι, πολύ groovάτο, με εξαιρετικά παιξίματα!

Η φωνή μόνο δε με ενθουσίασε.  :)

Ευχαριστουμε πολυ!Θελαμε μια φωνη ιερεα (gospel φαση) αλα μαλλον ξενιζει αυτο το στυλακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα παιδιά που είπαν πως τους ξένισε η φωνή, εκτός από θέμα γούστου, είναι και θέμα ακουσμάτων.

Εμένα με άρεσε, μη σε πω πως με αυτά που έχω ακούσει με ξενίζει η τρομπέτα  ;D ;D ;D που λέει ο λόγος.

Όσοι έχουν ακούσματα 10ετίας 80 από αγγλική indy pop σκηνή θα ευχαριστηθούν, οι υπόλοιποι ας προσθέσουν ένα άκουσμα .

 

Από μένα μπράβο

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχουν ακούσματα 10ετίας 80 από αγγλική indy pop σκηνή θα ευχαριστηθούν

 

Σωστός!

 

Εμένα με άρεσε, μη σε πω πως με αυτά που έχω ακούσει με ξενίζει η τρομπέτα  ;D ;D ;D που λέει ο λόγος.

 

Και πάλι σωστός, λαίμαι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα παιδιά που είπαν πως τους ξένισε η φωνή, εκτός από θέμα γούστου, είναι και θέμα ακουσμάτων.

Εμένα με άρεσε, μη σε πω πως με αυτά που έχω ακούσει με ξενίζει η τρομπέτα  ;D ;D ;D που λέει ο λόγος.

Όσοι έχουν ακούσματα 10ετίας 80 από αγγλική indy pop σκηνή θα ευχαριστηθούν, οι υπόλοιποι ας προσθέσουν ένα άκουσμα .

 

Από μένα μπράβο

Ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια και δεν σου κρυβω οτι  η τρομπετα ξενιζει και μενα ουκ ολιγες φορες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή δουλειά συγχαρητήρια , εξαιρετική η τρομπέτα αλλά θα ήθελα λίγο πιο "δουλεμένα" φωνητικά, όπως και να χει είναι μια πάρα πολύ καλή σύνθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου