Προς το περιεχόμενο

Αφοσιωση στην ανοησια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

 

*Edit:Χωρίς να ξέρεις το background του καθενός,μην κάνεις άστοχες υποθέσεις Tamtam.Μεγάλωσα με Mozart,Beethoven,Paganini,Bach και Vivaldi.Όχι με...Stones! ;D

 

Γεια σας και χαρά σας.

 

Κάτσε εδώ ,που πας? Πέταξες τον υπαινιγμό για τη καλύτερη μπάντα του γαλαξία και φεύγεις? Ελα δω ρε άμα είσαι άνδρας να πλακωθούμε.........θα φέρω και τον άνθρωπα με τη μοναδική λάμψη να σε ρίξει μερικά άπερκατ για να μη πονάνε μετά οι καρποί μου στο σρέντινγκ ;D ;D ;D

 

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο βιντεο Bill. Παντως ο τυπος δεν εχει σταματημο... ;D

Απο ποτε ειναι αυτο το live? Τα synths που βλεπω παραπεμπουν σε αρχες 90s.

 

Πέταξες τον υπαινιγμό για τη καλύτερη μπάντα του γαλαξία και φεύγεις?

Οχι ρε Samy, δεν διαβασες καλα, για τους Stones εγραψε... ;D ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Samy σ'εκτιμώ και σ'ακούω και ας γουστάρεις Stones,τι να πλακωθούμε,είσαι είδωλο! ;D

 

Waterfall-K,το live είναι από το 1994,στο Budokan,από τα καλύτερά του!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αυτός ο Κeith Richards να πούμε... Ούτε μια ντιμινουίτα... έτσι για δείγμα. Να συναρπάσει τα πλήθη να 'ούμε. Όλο με κάτι σαχλά κουρδίσματα. Ούτε μια κλίμακα Fareri δεν έμαθε να τον κάνουν follow οι shred προσωπικότητες του Noiz.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αυτός ο Κeith Richards να πούμε... Ούτε μια ντιμινουίτα... έτσι για δείγμα. Να συναρπάσει τα πλήθη να 'ούμε. Όλο με κάτι σαχλά κουρδίσματα. Ούτε μια κλίμακα Fareri δεν έμαθε να τον κάνουν follow οι shred προσωπικότητες του Noiz.

 

 

 

Που σαι ΤΑΜΤΑΜ κρυβεσαι? απαντας μονο εκει  που σε συμφερει? περιμενω αποτελεσματα μουσικολογικης συγκρισης.....το ρεμπετικο η τα blues ειναι ποιο σημαντικα? ο περπινιαδης η ο Ηowling wolf? τι λενε οι μουσικολογοι  solo του YJM  στο Save our love VS σολο Gilmour  στο high hopes?  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αυτός ο Κeith Richards να πούμε... Ούτε μια ντιμινουίτα... έτσι για δείγμα. Να συναρπάσει τα πλήθη να 'ούμε. Όλο με κάτι σαχλά κουρδίσματα. Ούτε μια κλίμακα Fareri δεν έμαθε να τον κάνουν follow οι shred προσωπικότητες του Noiz.

 

Κάνε μας τη χάρη,τιτανομέγιστε.

Αν βλέπεις πως δεν σε παίρνει σε μια συζήτηση μέσω επιχειρημάτων,απλά κάντηνα.

Μην το γυρνάς σε (αποτυχημένες)ειρωνίες,εκτίθεσαι περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αφήστε τον.Θα φέρει τον Jerry να μας δείξει πως παίζει ο Malmsteen,καλύτερα από τον Malmsteen! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Αν εγώ είμαι shred προσωπικότητα,τι να πουν άλλοι και άλλοι εδώ μέσα,οι οποίοι παίζουν τις κάλτσες τους.Εγώ ακόμα παιδαρέλι είμαι. 8)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αυτός ο Κeith Richards να πούμε... Ούτε μια ντιμινουίτα... έτσι για δείγμα. Να συναρπάσει τα πλήθη να 'ούμε. Όλο με κάτι σαχλά κουρδίσματα. Ούτε μια κλίμακα Fareri δεν έμαθε να τον κάνουν follow οι shred προσωπικότητες του Noiz.

 

 

 

Ας μη ρίξουμε άλλο νερό στο μύλο, όπως είπα και απ την αρχή εγώ το μέταλ και το σρέντινγκ δε το συμπαθώ, μου είναι αδιάφορο, όπως και άλλα μουσικά είδη βέβαια και δεν έχω να χωρίσω τπτ με το Μπιλ και το κάθε Μπιλ που τους αρέσει.

 

Περί Κιθ, ακόμη κι εγώ που είμαι θαυμαστής του, δεν είμαι επειδή είναι βιρτουόζος ;D ;D ;D Απλά επειδή μου αρέσουν οι συνθέσεις του και ο ήχος του...............και όπως είπε κάποτε κάποιος σε ένα ξένο φόρουμ, αυτά που παίζει μπορεί να είναι απλοικά για βιρτουόζους της κιθάρας, μόνο που τα έγραψε πρώτος και μετά ήρθαν κάποιοι να του κάνουν αφ υψηλού κριτική περί βιρτουοζιτέ............Τέλος πάντων ειρήνη υμίν, αυτού του είδους οι συζητήσεις δεν οδηγούν πουθενά αλλού πριν τις μπουνιές που θα ρίξω στο Μπιλ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου