Προς το περιεχόμενο

Προτασεις για μουσικο εξοπλισμο


alexargir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα γιατί το λες αυτό; ::)

 

Φίλε μου, έχεις πάρει χαμπάρι σε τι φωλιά μπήκες και τι σόι φρούτα κυκλοφορούν εδώ μέσα; ;D

 

η αληθεια ειναι οτι αλλα περιμενα και αλλα ειδα.Ο marathoni και μερικοι αλλοι εχουναι τον τροπο τους να καλοσοριζουν κενουρια μελη.

 

Γελοτοπίο είναι το όλο θέμα....καλύτερα να πάς με τον atreu...έτσι κι αλλιώς δεν είναι τίποτις τα 20.000 από ότι φαίνεται...που είναι το πρόβλημα...

Πάντως έχω μία πρόταση για να ζηλέψουν όλοι και ο Γιακουμπ μαζί....Η καλύτερη κιθάρα για σένα είναι ετούτη...την έχω και ζηλεύουν όλοι....και πάει με το αυτοκίνητοΚαλώς τηνε ;D

 

καταλαβα...αδιορθοτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Eλα ενταξει, κολλησατε με τις 300.000€. Σιγα το ποσο. Ισα που σας φτανει να αγορασετε μια Lamborghini Aventador και εχετε και ρεστα 20.000€ για τη βενζινη της εβδομαδας. ;D

 

Aventador_Lamborghini_LP700_4.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι οτι αλλα περιμενα και αλλα ειδα.Ο marathoni και μερικοι αλλοι εχουναι τον τροπο τους να καλοσοριζουν κενουρια μελη.

 

Αν έχεις παρατηρήσει τι γίνεται όταν σε κάποιο πάρκο που υπάρχει αγέλη αδέσποτων σκύλων κάνει πως πλησιάζει κάποιο εκτός αγέλης, έχεις την ακριβή αντιστοιχία για την συμπεριφορά που περιγράφεις. Υποταγή ειδάλλως εκδίωξη κακήν κακώς.

Η ψυχολογία του όχλου και της μάζας, ανακατεμένη με αναρίθμητα κόμπλεξ.

Αν μπαίνεις μόνο για χαβαλέ είναι μια χαρά. Για σοβαρά πράγματα, απευθύνσου σε σοβαρούς ανθρώπους. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Eλα ενταξει, κολλησατε με τις 300.000€. Σιγα το ποσο. Ισα που σας φτανει να αγορασετε μια Lamborghini Aventador και εχετε και ρεστα 20.000€ για τη βενζινη της εβδομαδας. ;D

 

Aventador_Lamborghini_LP700_4.png

 

Και μετά λέγατε για τον Malmsteen που κάνει συλλογή από Ferrari (όχι Fareri ;D ;D ;D ) και Rolex!Υποκριταίιιιιι  ;D ;D 8)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το συμπέρασμα που βγαίνει είναι ότι με την υποψία ύπαρξης ενός σημαντικού ποσού λαμβάνεις σοβαρές απόψεις.  ;)

Εγώ alexargir σου προτείνω πάντως να πάρεις αυτοκίνητο να πηγαίνεις και καμιά βόλτα στη Χαλκιδική.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φρουτοπία ειμαστε, με τοσα φρουτα οπως λεει και κυκλωπας

 

Μα έχω άδικο; Μα ίσα-ίσα αγαπάμε φρουτοπία, δεν το λέω για κακό. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι ειδες σου απαντησα με συγκεκριμενες προτασεις...

 

Τωρα το "το αυτοκινητο του μπαμπα μου κανει 300.000 ευρω"....μου φανηκε λιγο...περιεργο... ;D..αλλα εξακολουθω να σου δινω το "Benefit of the doubt"....

 

Φυσικα ως γνησιος...κεφαλαιοκρατης σου ευχομαι να εχεις παντα οικονομικη ανεση και τα προβληματα σου να ειναι παντα τετοιου τυπου... ;)

 

εσυ ησουν απο τους λιγους εδω που πραγματικα προτεινες τι να παρω και σε ευχαριστω.οσο για το αυτοκινητο του πατερα μου εξηγισα οτι το ειπα γιατι κολησε η βελονα του marathon εκει αλλιος δεν θα το ελεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 20.000 δεν θα κόλαγα σε 2 κθάρες και ένα ενισχυτή... θα αγόραζα στουντιο... ενα υπογειάκι με drums κιθάρες μπάσα και ενισχυτές πλήκτρα... αν το έψαχνα και απο τις αγγελίες μπορεί να μου περίσευε και για κανα φραγκο για μεταχειρισμένο yiaris...

 

με 40.000 θα έπερνα το yaris καινούριο και θα πήγαινα και κανα σαφάρι απο κάτι 15-ημερα πακέτα...

 

με 300.000 θα σταμάταγα να δουλεύω... πρέπει να δουλέυω 28,9575 χρόνια για να τα βγάλω αυτά τα λεφτά... :P

 

άν όντως ισχύουν αυτά που λές η καλύτερη πρόταση είναι του superfunk

αλλιώς παρε 2-3 τέτοιες

http://www.thomann.de/gr/gibson_les_paul_collectors_choice_13_6.htm

 

σαν "επένδυση".... πιθανόν σε μερικά χρόνια θα έχουν μεγαλύτερη αξια για συλλέκτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άν όντως ισχύουν αυτά που λές η καλύτερη πρόταση είναι του superfunk

αλλιώς παρε 2-3 τέτοιες

http://www.thomann.de/gr/gibson_les_paul_collectors_choice_13_6.htm

 

σαν "επένδυση".... πιθανόν σε μερικά χρόνια θα έχουν μεγαλύτερη αξια για συλλέκτες

 

ισχυουν αυτα που λεω.το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω τι να παρω.ας πουμε τι διαφορες εχουν αυτες οι gibson που μου προτεινες απο τις απλες τις vos για παραδειγμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου