Προς το περιεχόμενο

Προτασεις για μουσικο εξοπλισμο


alexargir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και μετά όλοι εδώ μέσα θα σου πουν πως μπορείς να διαθέσεις κατάλληλα τα υπόλοιπα 19  ;)

...έχω την εντύπωση ότι αυτός ο απατεώνας ο atreu...θα του τα φάει στις βόλτες... ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

...έχω την εντύπωση ότι αυτός ο απατεώνας ο atreu...θα του τα φάει στις βόλτες... ;D

 

εσυ marathoni εχεις να προτινεις κατι η θα συνεχισεις να γραφεις αλανταλον συνεχος?οσα θεματα προλαβα να διαβασω μεχρι τωρα ολες σου οι απαντησεις κοροιδευαν τους αλλους και ολες ειχαν αυτο το σημα  ;D Γελοτοπιος εισαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΝΟ 300.000 ευρω?

 

Α ρε τον παλιομπατηρη....στη ΔΕΗ μαζι με τον Φωτοπουλο  δουλευει? ;D

 

απο αυτοκινητα δεν ξερω πολλα πραγματα απλα το ειπα γιατι στο marathon του φανηκαν πολλα και κολλησε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ marathoni εχεις να προτινεις κατι η θα συνεχισεις να γραφεις αλανταλον συνεχος?οσα θεματα προλαβα να διαβασω μεχρι τωρα ολες σου οι απαντησεις κοροιδευαν τους αλλους και ολες ειχαν αυτο το σημα  ;D Γελοτοπιος εισαι?

 

Μα γιατί το λες αυτό; ::)

 

Φίλε μου, έχεις πάρει χαμπάρι σε τι φωλιά μπήκες και τι σόι φρούτα κυκλοφορούν εδώ μέσα; ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ marathoni εχεις να προτινεις κατι η θα συνεχισεις να γραφεις αλανταλον συνεχος?οσα θεματα προλαβα να διαβασω μεχρι τωρα ολες σου οι απαντησεις κοροιδευαν τους αλλους και ολες ειχαν αυτο το σημα  ;D Γελοτοπιος εισαι?

Γελοτοπίο είναι το όλο θέμα....καλύτερα να πάς με τον atreu...έτσι κι αλλιώς δεν είναι τίποτις τα 20.000 από ότι φαίνεται...που είναι το πρόβλημα...

Πάντως έχω μία πρόταση για να ζηλέψουν όλοι και ο Γιακουμπ μαζί....Η καλύτερη κιθάρα για σένα είναι ετούτη...την έχω και ζηλεύουν όλοι....και πάει με το αυτοκίνητο

Μα γιατί το λες αυτό; ::)

Καλώς τηνε ;D

8b8114e13031f73412dac30d11130f52.jpg.001bee7d2c115efcee5d170bdef09645.jpg

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ αν έβλεπα νέο πληκτρά που να μην έχει και πολλή εμπειρία και να μην ξέρει πού να ξοδέψει τα χρήματά του σε εξοπλισμό, π.χ. 50-60 χιλιάρικα, να μπαίνει και ζητάει συμβουλές, θα τον καλοτύχιζα και θα του έλεγα τι να πάρει αν ήμουν στη θέση του.

Όλα τα υπόλοιπα υπάγονται στα περί αλεπούς και κρεμασταρίων. ;)

 

Κατά τα άλλα φίλε alexargir μη λαμβάνεις και πολύ υπόψη σου ορισμένους από τους θαμώνες του εν λόγω ιστοτόπου που την έχουν δει ιδιοκτήτες μιας ιδιότυπης ιδιόκτητης γιάφκας. Κάνε το χαβαλέ σου και ζήτα επαγγελματική γνώμη από κάποιον που σέβεται τον εαυτό του πάνω απ' όλα, και δε γυρνάει τα fora για να κοροϊδέψει τον κόσμο, μπας και βρει λίγη αυτοεκτίμηση. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο αυτοκινητα δεν ξερω πολλα πραγματα απλα το ειπα γιατι στο marathon του φανηκαν πολλα και κολλησε

 

Απο οτι ειδες σου απαντησα με συγκεκριμενες προτασεις...

 

Τωρα το "το αυτοκινητο του μπαμπα μου κανει 300.000 ευρω"....μου φανηκε λιγο...περιεργο... ;D..αλλα εξακολουθω να σου δινω το "Benefit of the doubt"....

 

Φυσικα ως γνησιος...κεφαλαιοκρατης σου ευχομαι να εχεις παντα οικονομικη ανεση και τα προβληματα σου να ειναι παντα τετοιου τυπου... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου