Προς το περιεχόμενο

Ο αγαπημένος σας κιθαρίστας


Insectius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 94
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ψήφισα ΣΟΥΚΑ γιατί έχει πει την απίστευτη δήλωση : Όποιος παίζει μετά το πέμπτο τάστο είναι πρόστυχος.     ;)

 

 

Αμ' πώς

 

 

 

ή κάτι τέτοιο δεν θυμάμαι καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η "συνέχεια" του Joe Pass LuciferSam ίσως να είναι ......

 

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=j8xPaAnx5OM

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθότι ξέχασα τον Vai και δεν μπορώ να αλλάξω την ψήφο μου για να ψηφίσω την Shakira(αγαπημένη μου κιθαρίστρια) η ψηφοφορία θα μηδενιστεί.

 

Ο Al di meola ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΗΣ SIGNATURE ΚΙΘΑΡΑΣ EVER MADE κανονικά.... αλλά επειδή έχει ήδη μπει ο Allan Holdsworth με επίσης σιχαμερή κιθάρα θα κάνω τα στραβά μάτια.

 

Πλέον ο καθένας θα έχει 3 ψήφους και δεν μπαίνουν  άλλοι υποψήφιοι από μένα τουλάχιστον

Νιώθω αδικημένος σαν τον Κούγια για την αλλαγή του τίτλου.....Τα παράπονα σας στην διοίκηση. :D

 

Υ.Γ.

 

 

Καλύτερος κιθαρίστας όλων τον εποχών ανακηρύχθηκε ο  Jimi Hendrix .Στην δευτερη θέση ο Joe Satriani στην τρίτη θέση ΚΩΣΤΑΣ ΣΟΥΚΑΣ .Ισοβάθμησαν στη τέταρτη ο Ritchie Blackmore με τον Stevie Ray Vaughan.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η "συνέχεια" του Joe Pass LuciferSam ίσως να είναι ......

 

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=j8xPaAnx5OM

 

 

 

:o :o

Καλά μιλάμε αυτός το ξεφτύλισε... αν και μου φαίνεται πως το "κουράζει" λίγο. Ευχαριστώ πάντως που τον υπέδειξες, έχει ενδιαφέρον....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιόν να ψηφίσω τώρα προβληματίζομαι .... :))))))))))

 

πάντως από Έλληνες αν και ο ίδιος δεν δηλώνει κιθαρίστας είναι ο Σταρόβας μακράν

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αει να βάλω κι εγώ έναν νάχουμε να λέγαμε. Το συνθέτη αφτού του άσθματος λαίμαι κι ας είναι ο εκτελεστής μεταλλόπουλο με γκιμπζονοιδές.

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου