Προς το περιεχόμενο

Reading σαν αρχαριος.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.Μετα απο καιρο επιασα ξανα ηλ.κιθαρα(πριν απο κανενα χρονο επαιζα πανκ ροκ πεμπτες δηλ)και ειπα να αρχισω μονος λιγο θεωρια και ανακαλυψα στο διαδικτιο ενα βιβλιο

που με ενθουσιασε το Learn and master guitar with Steve Krenz που περιεχει 2 βιβλια μεσα τα cd του και καποια video .Το θεμα μου ειναι πως δεν το εχω με τα ακορντα.Μηπως το εχει ξεφυλλισει κανενας η αν γνωριζετε να υπαρχει καποιο βιβλιο η τροπος να μπω πιο ομαλα στο θεμα ακορντων γιατι στην συνεχεια θελω να ασχοληθω με jazz ρυθμους που αποτι εχω δει ειναι απαραιτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου προτεινα επισης του Guthrie Govan τα 1 και 2, πολυ πραγμα, πολυ ωραιος μπουσουλας, και εγω ακομα και σε πολυ λιγο χρονο ειδα τρομερη διαφορα!!!

 

Επισης ενας αλλο (αν και νομιζω υστερει λιγο) ειναι το Guitar Aerobics). Ψαξε το ετσι στο amazon. Καλες τιμες, μπορεις να βρεις και μεταχειρισμενα

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου