Προς το περιεχόμενο

FL Studio!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δες εδώ http://www.hongkiat.com/blog/25-free-digital-audio-editors/ και εδώ http://www.studiotoolz.net/audio-software/recording/. Μερικά free Daws....  Μακάρι το fl studio, ή το cubase, ή το reaper να ήταν τζάμπα... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α...και καλώς ήρθες στο Νόιζ, χρειαζόμαστε μερικές γυναικείες παρουσίες εδώ μέσα για να βάλουν κάποια τάξη... ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά είμαι 15...απλα απο τα 7 μου ασχολουμαι με την μουσικη και θελω να σπουδασω ηχοληψια ή κατι παρομοιο!! Απλα με το συγκροτημα μου επειδη το reaper τις περισσοτερες φορες δεν με βοηθαει στην ηχογραφηση κιθαρας, χρησιμοποιω FL Demo, μονο που δεν εχει πολυ καλη ποιοτητα ηχου!! cigaret13...αν ηταν το cubase τζαμπε, θα ειχε πλουτισει το ωδειο του Νακα απο τα masterclass!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τελευταίο demo του fl  το 11 σου επιτρέπει να κάνεις σχεδόν οτιδήποτε εκτός από το να ανοίξεις ένα πρότζεκτ που έχεις αποθηκεύσει. οπότε μπορείς  νόμιμα να βγάλεις και τραγούδια αρκεί να είσαι γρήγορη ή να μην κλείσεις  το pc ;D!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το reaper δεν ειναι δωρεαν για οσους δουλευουν ερασιτεχνικα σπιτι τους?

 

Σορι αν ειμαι λαθος αλλα αυτο εχω καταλαβει διαβαζοντας τη σελίδα τους.

MUSIC IS MAGIC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το reaper δεν ειναι δωρεαν για οσους δουλευουν ερασιτεχνικα σπιτι τους?

 

Σορι αν ειμαι λαθος αλλα αυτο εχω καταλαβει διαβαζοντας τη σελίδα τους.

Κοστίζει 60$ σε αυτήν την περίπτωση.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου