Προς το περιεχόμενο

Rig Rundown - Living Colour's Vernon Reid and Doug Wimbish


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Μπερδεύτηκα ρε παιδιά με την συνδεσμολογία του Vernon Reid. :o :o

Πάντως το πσηψίο rules!

 

Αχμού... Ας μείνουμε σε αυτά που καταλαβαίνουμε: Παράλληλα  ;D Τα υπόλοιπα Άι είναι η χαρά του Marathon... Τρομερές δυνατότητες, αλλά πολύ σύνθετη κατάσταση... Σχεδόν διαστημόπλοιο.

 

Ο Doug δε, τρομερός... Ξύρισε το (το μπράτσο), να φέρνει σε jazz bass  ;D Καλά το πήγαινε με τα πεταλάκια, μέχρι που μπήκε ο «Μάκης» στην εξίσωση.

Και εδώ ας μείνουμε στο I am the effect- δώσε μου ένα μικρόφωνο και μια οδοντογλυφίδα και θα έχεις groove. Θεούλης  8)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Doug δε, τρομερός... Ξύρισε το (το μπράτσο), να φέρνει σε jazz bass  ;D Καλά το πήγαινε με τα πεταλάκια, μέχρι που μπήκε ο «Μάκης» στην εξίσωση.

Και εδώ ας μείνουμε στο I am the effect- δώσε μου ένα μικρόφωνο και μια οδοντογλυφίδα και θα έχεις groove. Θεούλης  8)

Πραγματικά εκπληκτικός (και στο παίξιμο, και στην χρήση των εφφέ, αλλά πιο πολύ στην νοοτροπία)!

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα δεν καταλαβα τιποτα. Μονο το παραλληλα μου εμεινε και μενα.

Τις τελευταιες μερες το ΠΣιφιο παιρνει το αιμα του πισω. Μια ο JazzJoker (amplitube) μετα ερχεται ο Marr (Boss GT1000) και τωρα αυτος ο τυπος που κατεβαζει οτι πσιφιολοι υπαρχει στην αγορα ...  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου