Προς το περιεχόμενο

respect....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.thomann.de/gr/gibson_lespaul_jimmy_page_custom_shop.htm?sid=52bbec41bcbc3c499bfdff5e547c17c5

 

Παίζει να βρεί κανείς ακριβότερη κιθάρα; Όσο custom η vintage και να είναι; Απλά δεν νομίζω... Τουλάχιστόν δεν έχω βρει εγώ. Θα πείτε ποιός θα έδινε τόσα λεφτα για 1 κιθάρα; Εγώ αποκλείεται πάντως. ¶αααααααααααααν είχα τόσα χρήματα θα την έπαιρνα σαν διακοσμητικό στο σαλόνι :twisted: :twisted: Αλλά θα έπρεπε να πετάξω οποιαδήποτε άλλη διακόσμηση θα είχα σε οποιοδήποτε τοίχο :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει να βρεί κανείς ακριβότερη κιθάρα; Όσο custom η vintage και να είναι; Απλά δεν νομίζω...

 

Ναι!Παιζει....για κοιτα εδω...

http://www.thomann.de/gr/gibson_john_sykes_signature_aged_lp.htm?sid=c9ae9d99779511395f9926550c1a7a92

 

:lol: 8O :lol: 8O :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

only: 23071' date='64

 

και ΙΝ STOCK

φαντάσου δηλαδή ότι όλοι έχουν πέσει με τα μούτρα :lol: :lol:

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την πρώτη...εκτός του ότι για retail price που έκανα τις συγκρίσεις είναι ακριβότερη στου page, δεν είναι τόσο όμορφη.... Όσο για την δευτερή....καλα σκάω :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι.... Για την δεύτερη έχει μαζί στην τιμή και ενισχυτή...:evil: Και ζώνη!! :evil: και αυτοκόλητα επάνω στη θήκη!!!!:evil: καλα σκάω είπαμε :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα.... όσο μπορείς με αυτά τα χρήματα να πάρεις ένα Citroen C4 για παράδειγμα δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος να αναγκαστείς να μουντζώσεις.... (εξαιρουνται οι τυχεροί λόττο Joker κλπ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου